"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

Supernatural tartışma forumu

Tüm Forumlar > Supernatural > Bir Bölümü hakkında

yeni konu aç Bir Bölümü hakkında

Dean, Sam, Crowleyin annesi (adını unuttum şimdi) ile bir sahne;

Dean sanırım büyülenmişti ve Sam'e silah doğrultuyordu (kütüphane tarzı bir yerde geçiyor bu sahne ayrıca ahşap merdivendelerdi)
Sam'in sahnesi : No No No I'm brother, she witch diye geçiyordu sanırım bu hangi sezon ve bölüm onu bulmamda yardımcı olabilecek deliğikanlı eleman arıyorum

kusura bakmayın gençler sonda klavyenin azizliğine uğradım

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Alıntıdır ilk 11 sezonun konusunu içerir

101 – Anneleri Mary 22 yıl önce esrarengiz şekilde yanarak ölen kardeşlerden Dean, kardeşi Sam’i bularak kayıp babalarını aramaya koyulurlar. Gerçtikleri otoyolda çocuklarını öldürüp intihar eden bir kadının, otostop ile arabasına bindiği kişileri öldürdüğünü öğrenirler. Kardeşler babalarının izini bulurlar. Sam, kadını arabasına alır ve arabayı kadının evine sürer. Öldürdüğü çocukları onu alır. Sam’in sevgilisi de esrarengiz şekilde yanarak ölür.
102 – Kardeşler, kamp yaparken bir yaratık tarafından saldırıya uğrayan gençleri araştırır. Kayıp genci bularak yaratığı öldürürler.
103 – Kardeşler, boğulmaların yaşandığı bir gölü araştırmaya giderler. Şerif ve arkadaşının çocukken gölde boğdukları çocuğun sorumlu olduğunu anlarlar. Şerif göle girerek ölümlerin durmasını sağlar.
104 – Düşen bir uçağı araştıran kardeşler, korkularından yararlanarak insanların bedenlerine giren ruhun izine rastlarlar. Onu girdiği bedenden çıkartırlar.
105 – Kardeşler, Bloody Mary efsanesindeki gibi ayna karşısında gözleri kanayarak ölen insanları araştırırlar. Çağrıldığında aynadan çıkarak insanları öldüren Mary’i çağırarak yok ederler.
106 – Kardeşler, şekil değiştiren bir yaratığın peşine düşerler. Yaratık birbirlerinin şekline girsede sonunda öldürüler.
107 – Kardeşler, bir kasadada kancalı bir hayalet tarafından gerçekleştirilen ölümleri araştırırlar. Adamın eritilerek kolye yapılan kancasını yok edip onu gönderirler.
108 – Kardeşler, böcekler tarafından öldürülen insanları araştırırlar. Bölgedeki yerlilerin öldürülmesiyle ortaya laneti öğrenirler. Gündoğumuyla lanet sona erer.
109 – Sam rüyasında gördüğü üzere Dean ile eski evlerine gider. Evde yaşanan tuhaflıkların annelerinin ölümüyle ilişkisi olduğunu düşünürler. Kardeşler ölen annelerinin yardımıyla evdeki aileyi kötü ruhtan kurtarırlar.
110 – Kardeşler, tımarhanede insanların bedenine girerek onlara cinayet işleten çılgın hayalet doktoru durdururlar.
111 – Kardeşler babalarından aldıkları ipucuyla, korkuluk tanrısına kurbanlar verilen kasabaya giderler. Dean de kurban edilecekken Sam onu kurtarır.
112 – Dean elektrikten zarar görünce Sam onu kör bir şifacıya götürür. Şifacının iyileştirdiği kişilerin yerine, başka bir hayat aldığını öğrenirler.
113 – Kardeşleri 40 yıl önce öldürülen bir adamın hayaletinin kamyonla insanları öldürdüğünü öğrenip, onu durdururlar.
114 – Kardeşler, telekinezi ile ona zarar verenleri öldüren bir çocuğu, Sam’in rüyalarından yola çıakrak bulurlar.
115 – Kardeşler, insanları kaçırıp av için öldüren kişileri durdururlar. Kaçırılan Sam’i kurtarırlar.
116 – Kardeşler, bir cinayet üzerine gittikleri yerde şeytanla konuşarak onları yöneten Meg’i bulurlar. Onun gönderdiği şeytanları uzaklaştırırlar.
117 – İki gencin uydurdukları, çocuklarını öldürüp intihar eden adam hikayesi gerçek olur.
118 – Kardeşler, çocukların hayat enerjilerini çalarak onları hasta eden yaratığı doktorun kontrol ettiğini anlarlar. Ona tuzak kurup yaratığı yakalarlar.
119 – Bir resimden çıkarak insanları öldürenin varlığı araştıran kardeşler onun resimdeki kız olduğunu anlarlar. Saçlarının kullanıldığı oyuncağı yakarak onu yokederler.
120 – Kardeşler babalarının da yardımıyla vampirleri avlarlar.
121 – Kardeşler, Sam’in imgelerinden yola çıkarak bir şeytanın peşine düşerler. Meg’in bedenine giren şeytanı çıkartırlar. Daha sonra Sam, John’un bedenine giren şeytanı öldüremeyince şeytan kaçar ve kardeşlerin bablarıyla bindikleri araca çarpar.

2×1 Dean, Sam ve babaları kazadan kurtulup hastaneye kaldırılır. Fakat Dean komadan çıkamaz ve ruhu hastanenin içinde dolaşır. Onu almak isteyen ölüm meleği de onun peşindedir. Sam Dean ile iletişim kurmayı başarır. Babaları ise Dean’ın hayatına karşılık şeytanla bir anlaşma yaparak silahı ve hayatını verir.
2×2 Sam ve Dean babalarının telefonundan Ellen’a ulaşırlar ve Ash’tan yardım alırlar. Bu sırada kasabada çocuklara görünen ve ailelerini öldüren bir palyaçoyu araştırırlar. İzini karnavalda bulurlar ve öldürürler.
2×3 Bir kasabadaki sığır ölümleri üzerine oraya giden Sam ve Dean vampirlerle karşılaşırlar. Ve bunları avlayan Gordon ile tanışırlar. Vampirlerin sadece sığır kanıyla beslendiklerini öğrenince Gordon’u durdurup kaçmalarına yardım ederler.
2×4 Sam ve Dean annelerinin mezarını ziyarete gittiklerinde ölen bir kızı araştırırlar. Ve kızın öldükten sonra yeniden çağrıldığını ve intikam aldığını öğrenirler. Mezarlıkta ona tuzak kurarak öldürürler.
2×5 Sam’in sanrısı üzerine gittikleri kasabada düşünce gücünü kullanarak cinayet işleten birini ararlar. Başta Sammy sanarlar fakat daha sonra ikiz kardeşinin sorumlu olduğunu öğrenirler ve onu durdururlar.
2×6 Dean ve Sam sarışın kızların ortadan kaybolmasını araştırırlar. Joe ise peşlerinden gider. Kızları, zift haline girebilen idam edilen bir seri katilin kaçırdığını ve binanın duvarları içine kapattığını öğrenirler. Bu sırada Joe kaçırılır ama onu bulurlar ve yem olarak kullanarak hayaleti yeraltına hapsederler.
2×7 Dean ölü bir kadının yanında bulunduğu için Sam ile birlikte tutuklanır. İfadelerinde bunu bir hayaletin yaptığını söylerler. Kadın polis hayaleti görünce Sam ile birlikte araştırmaya karar verir. Olayın uyuşturucu kaçıran ortağının işe karışanları öldürmesi sonucu gerçekleştiği anlaşılır.
2×8 Kara köpekler gören insanların haberine olay yerine giden ikili dört yol ağzının olduğu yerdeki barda şeytanla anlaşma yaparak özel yetenekler kazanan insanları bulurlar. Fakat şeytan anlaşma gereği 10 sene sonra onları istemektedir. Dean olanları durdurmak için oraya giderek şeytanı çağırır. Şeytan ona babasına karşılık 10 yıl verir. Dean anlaşmayı kabul etmez ve şeytanı kapana kıstırıp onu evine gönderir.
2×9 Bir kasabada insanlar agresif davranmaktadırlar. Sam ve Dean bunun kanla bulaşan şeytani bir virüs olduğunu bulur. Virüs Sam’e de bulaşır fakat Sam’in bağışıklığı vardır.
2×10 Sam diğer psişikleri ararken Ava adında bir kız rüyasında onun öldüğünü görür ve onu bulur. Bu sırada Carlos Dean’ı kaçırır ve Sam’e tuzak kurar. Sam tuzağı atlatıp Dean’ı kurtarır. İblis Ava’yı götürür.
2×11 Sam ve Dean ölümler üzerine gittikleri otelde vodoo büyüsüne rastlarlar. Bunları oyuncak bebekleri kullanarak insanları öldüren büyükannenin yaptığını sanırlar. Falat küçük yaşta ölen kızkardeşinin hayaletinin yaptığı ortaya çıkar.
2×12 Sam ve Dean banka soygunlarını araştırırken şekil değiştirenin izine rastlarlar. Bir bankada tuzak kurmuşken olayla ilgilenen biri gelerek kaçmasına sebep olur. Bu sırada polisler bankayı sarar ve Dean ve Sam’in peşine düşerler. Onlar ise yaratığı öldürüp FBI kılığında bankadan kaçarlar.
2×13 Masum insanlara görünen bir ışık onlara suçluları öldürmesini söyler. Ve Sam ve Dean bunu araştırırken ışık Sam’e de görünür. Dean Sam’in birisini öldürmesine izin vermez ve adamın peşinden giderek onu durdurur. Sam ise melek sanılan Gregory’nin ruhunu çağırarak serbest bırakır.
2×14 Sam ele geçirilir ve bir avcıyı öldürür. Daha sonra Jo’yu öldürmek isterken Dean onu bulur. Sam Dean’ı vurarak kaçar ve Bob’un yanına gider. Burada Bob ve Dean şeytanı Sam’in içinden çıkartırlar.
2×15 İlginç şekillerde öldürülen insanları araştıran Sam ve Dean bunları bir kozmik şakacının yaptığını bulurlar. Bobby’nin de yardımıyla onu öldürürler. Fakat öldürdükleri aslında onun bir kopyasıdır.
2×16 Sam ve Dean otoyolda giderken yola fırlayan bir kadın kaza yaptıklarını ve kocasının kaçırıldığını söyler. Kardeşler hayaletin izinden giderler. Hayaletin kemiklerini yakıp onu yok ederler. Ve kadın2x17
Sam ve Dean parçalanmış cesetleri araştırırken kurtadam izine rastlarlar. Sam şüpheli bir kızın evinde beklerken kız kaçıp Dean’e saldırır ve kurtadam olduğu anlaşılır. Kızı kurtarmak için onu ısıran kişiyi öldürürler. Ama bu işe yaramaz ve onu öldürürler.
2×18 Bir film setine yaşanan ölümler üzerine kardeşler sete giderler. Ve ölümlerin hayaletlerden kaynaklandığını ve bunu da senaryosu çalınan bir yazarın elindeki tılsımla gerçekleştirdiğini öğrenirler ve onu durdururlar.
2×19 Dean ve Sam bir hapishanedeki ölümleri araştırmak için yakalanırlar ve hapishaneye atılırlar. Ölümlerin eskiden hapisanede ölen bir hemşirenin hayaleti tarafından yaşandığını bulurlar. Hapishaneden kaçıp kemiklerini yakarlar.
2×20 Dean bir cin tarafından yakalanır ve geçmişteki tüm kötü olayların yaşanmadığı bir düş görmesi sağlanır. Fakat Dean bunun farkındadır, ve buna karşı koyarak gerçeğe döner ve cini öldürür.
2×21 Sam ve diğer psişikler iblis tarafından kaçırılıp terkedilmiş bir kasabaya bırakılırlar. Ve iblis Sam’e onu seçtiğini ve içlerinden sadece birinin sağ kalacağını söylenir. Dean ve Bobby Sam’i bulurlar ama bu sırada psişiklerden biri onu bıçaklayarak öldürür.
2×22 Dean Sam’i geri getirmek için iblisle bir anlaşma yapar ve Sam’in hayatına karşılık bir sene alır. Daha sonra bir demiryolundan oluşan bir şeytan çıkmazının izine rastlarlar. Jake de iblisin isteğiyle çıkmazın içindeki bir mezarlıkta bir kapı açmak için görevlendirilir. Bunu bilen kardeşler orada tuzak kurarlar. Jake kapıyı açar ama Sam onu vurur. Bu sırada ruhlar cehennemden kaçarlar. Dean iblisis vurmak isterken iblis onu durdurur ve tam onu öldürecekken babaları cehennemden çıkarak onu durdurur. Ve Dean bu sırada Colt ile iblisi öldürür. Ve Sam Dean’in yaptığı antlaşmayı öğrenir.a onun da bir hayalet olduğunu söylerler.

3×1 Sam ve Dean, Bobby ile insanların bedenlerine girerek 7 ölümcül günah ile insanları öldüren şeytanların peşindedirler.
3×2 – Sam ve Dean çocukları kaçırarak onların yerine geçen ve çevresindekileri öldüren şeytanları durdururlar. Sarışın bir kızın kılığındaki bir şeytan Sam’e annesinin tüm arkadaşlarının öldürüldüğünü söyler ve Dean’ın hayatı için ona yardım etmesini ister.
3×3 – Sam ve Dean babalarının deposundan çalınan ve sahipken iyi, kaybedince kötü şans getiren bir tavşan ayağını bulurlar. Sam onu alır ve kaybeder. Dean ise ayağı bulur ve yakarlar.
3×4 – Sam ve Dean bir kasabadaki intiharları araştırırken bir bara girerler. Dean barmen kızla ayrılır ama kız şeytan çıkar. Dean onu kapana hapseder ama bodrumda mahsur kalır. Sam Peder ile yardıma gelir ama Peder de şeytan çıkar. Bobby yeni silahıyla gelir ve Sam şeytanları öldürür.
3×5 – Sam ve Dean masallardaki gibi ölümleri araştırırlarken, bunları üvey annesinin zehirlediği ve komada olan bir kızın yaptırdığını öğrenirler ve durdururlar. Sam ise Dean’ın anlaşmasını yapan şeytanı öldürür.
3×6 – Sam ve Dean hayalet bir gemi görüp ölenleri araştırırlar. Ölenleri sağ eli kesilerek asılan bir gemicinin öldürdüğü anlaşılır. Sheila ile eli bulurlar ve onu durdururlar.
3×7 – Sam ve Dean vampirlerin peşindedirler. Bu sırada Gordon hapisten çıkar ve Sheila’dan kardeşlerin yerini öğrenir. Bir vampir Gordun’u yakalar ve dönüştürür. Gordon kaçarak onlara tuzak kurar. Gordon Dean’ı ısırır ama Sam onu öldürür.
3×8 – Sam ve Dean evlerin bacalarından girerek insanları kaçıran bir noel babanın peşindedirler. Bunun Pagan kültürüne tapan bir çiftin işi olduğunu öğrenirler ve onları öldürürler.
3×9 – Sam ve Dean Voodoo büyüsüyle insanları öldüren cadıların peşindedirler. Ama işin arkasında güçlü bir şeytanın olduğu anlaşılır. Ruby’nin de yardımıyla onu öldürürler.
3×10 – Sam ve Dean derin uykuda olan Bobby’nin durumunu araştırırlar. Rüya otu içtiği için bir rüyada olduğunu farkederler. Ottan içerek rüyasına girerler ve onu uyandırırlar. Bunu rüyaları kontrol edebilen Greeg’in yaptığı anlaşılır. Sam ve Dean ottan içerek onu rüyasında durdururlar. Bela ise Colt’u çalar.
3×11 – Sam her kalktığında Dean’ın sonunda mutlaka öldüğü Salı gününü yaşar. Bunu yapanın daha önce öldürdüklerini sandıkları hilekar olduğunu anlarlar. Sam onunla yüzyüze gelerek durmasını ister.
3×12 – Sam ve Dean Bela’nın tuzağına düşüp yakalanırlar. Karakolda iken şeytanlar tarafından saldırıya uğrarlar. Çalışanlar durumu görünce onları serbest bırakırlar ve bir plan hazırlarlar. Şeytanları içerde kıstırarak yok ederler. Ama sonra Lillth tüm karakolu yakar.
3×13 Sam ve Dean Ghostfacers adlı bir grupla ürpertici bir evde sıkışmış ruhları kurtarır.
3×14 Sam ve Dean ölülerden telefon alan kişileri araştırmak için gittikleri kasabada ölmeleri ve ruhlarını almak için insanları arayan bir yaratıkla karşılaşırlar.
3×15 Kardeşler insanların organlarını alarak hayatta kalan bir doktorun peşine düşerler. Dean ise Bela’nın şeytanla bir anlaşma yaptığını ve süresinin dolduğunu öğrenir.
3×16 Sam ve Dean Ruby’den Lillith’i durdurmak için bıçağı alarak Boby ile yanına giderler. Dean’in az zamanı kaldığı için şeytanları görebiliyordur. Lilith Ruby’nin kılığına girer ve Dean’ın ölmesini sağlar. Sam tam Lillith’i öldürecekken o kaçar.

4×1 Dean bir meleğin yardımıyla cehennemden kurtulur ve mezarından çıkar. Sam ve Dean’in yardımıyla onu çıkaranın kim olduğunu öğrenir.
4×2 Sam ve Dean’in kurtaramadığı insanlar Lilith’in büyüsüyle onların peşine düşer. Bobby’nin büyüsüyle onları durdururlar. Ama melek Dean’a mühürlerin kırılmaya başladığını ve sonunda Lucifer’in özgür kalacağını söyler.
4×3 – Dean 30 yıl öncesine döner ve sarı gözlü şeytanı ilk çıktığında öldürmeye çalışır. Ama başaramaz ve annesi şeytan ile anlaşma yapar. Melek ise Dean’dan Sam’i durdurmasını ister.
4×4 – Sam ve Dean insan eti ile beslenen bir insanın/yaratığın peşine düşerler ve onu yakarak yok ederler.
4×5 – Sam ve Dean siyah beyaz olan bu bölümde bir kasabadaki Dracula kılığına giren şekil değiştireni takip ederler.
4×6 – Dean vahşice öldürülen bir adamın hayaleti tarafından etkilenerek bir hayalet hastalığına yakalanır ve herşeyden korkmaya başlar. Sam ve Bobby hayaleti öldürerek onu kurtarırlar.
4×7 – Sam ve Dean ilginç ölümlerin olduğu bir kasabaya gidince 600 yıllık bir cadıya rastlarlar. Cadı Samhain’i cehennemden çağırmak istemektedir. Meleklerin kasabayı yok etme isteğine karşı çıkan kardeşler Samhain’i Sam’in psişik gücüyle durdururlar ama bir mühür daha kırılır.
4×8 – Sam ve Dean bir dilek kuyusuna atılan dileklerin gerçekleştiğin farkederler. Lanetli parayı atan adamı bularak herşeyi eski haline döndürürler.
4×9 – Sam ve Dean Ruby’nin haberiyle akıl hastahanesinden kaçan bir kızın peşine düşerler. Kız melekleri duyabildiği için güçlü bir şeytan da onu peşindedir. Melekler ise onun ölmesini istemektedir.
4×10 – Sam ve Dean buna izin vermezler ve melekleri uzaklaştırırlar. Falcının yardımıyla Anna’yı hipnotize ederek düşmüş bir melek olduğunu öğrenirler. Melekler Dean’a onu vermezler ise cehenneme geri döneceğini söylerler. Ruby Alastair’e kendilerine karşılık meleği sunar ama Alastair onu yakalayıp işkence eder. Sam’in planıyla melekler ve şeytanlar karşı karşıya gelir. Bu sırada Anna özünü alarak tekrar melek olur ve Alastair yok olur.
4×11 – Sam ve Dean bir çiftlik evine taşınan bir aileye saldıran gün yüzü görmemiş iki kardeşi durdururlar.
Sam ve Dean bir sihirbazın çevresindeki şüpheli ölümleri araştırırken bunlara sihirbazın arkadaşının kara büyü ile neden olduğunu çözerler.
4×12 – Sam ve Dean eski okullarına dönerek içine şeytan giren öğrencileri araştırırlar. Şeytanın dışlanan eski bir arkadaşları olduğunu öğrenirler.
4×13 – Sam ve Dean insanları etkileyerek sevdiklerini öldürmelerini sağlayan Siren diye bir yaratığın peşine düşerler. Siren kardeşleri etkileyerek birbirlerini öldürmelerini sağlayacakken Bobby yetişir.
4×14 – Sam ve Dean bir kasabada insanların ölmediklerini farkederler. Ve olayı araştırdıklarında Alastair’in Azrail’i kaçırdığını anlarlar. Büyücü kadının da yardımıyla bedenlerinden çıkarak Alastair’i durdururlar ve mührü korurlar. Ama büyücü kadın ölür.
4×15 – Meleklerin sırayla öldürülmesi üzerine Uriel ve Castiel Dean’dan Alastair’e işkence yapıp bunun arkasındaki ismi öğrenmesini isterler. Dean işkence yaparken Alastair kurtulur ve onu hastanelik eder. Bu sırada Sam gelip onu öldürür. Melekleri öldürenin Uriel olduğu ve Lucifer’i serbest bırakmaya çalıştığı anlaşılır. Düşen melek onu öldürür. İlk mührü kıranın ve bu işi bitirecek kişinin Dean olduğu ortaya çıkar.
4×16 – Sam ve Dean birbirlerini tanımaz şekilde bir işyerinde çalışmaktadırlar. Şüpheli intiharlar üzerine birleşip bir hayaleti avlarlar. Sonunda bunu onları test etmek isteyen bir meleğin yaptığı anlaşılır.
4×17 – Sam ve Dean kendi yaşamlarını anlatan kitapları yazan bir adam ile tanışırlar. Daha sonra adamın Tanrı’nın bir elçisi olduğu anlaşılır. Adam Lilith’in Sam’i bulacağı kehanetinde bulunur ve onun yardımıyla Lilith’i uzaklaştırırlar.
4×18 – Sam ve Dean aldıkları telefon sonucu bir kardeşleri olduğunu ve annesinin kaçırıldığını öğrenirler. Olayı araştırınca aslında kardeşleri ve annesinin öldürüldüğünü ve onların yerine geçildiğini farkederler. Tam Sam’i öldüreceklerken Dean onu kurtarır.
4×19 – Castiel Jimmy’nin vücudunu terkeder. Jimmy ise eve döner ama şeytanları peşinden sürükler. Sam ve Dean ise yetişir ve ona yardım ederler. Şeytanlar Jimmy’nin ailesini kaçırır ama Castiel tekrar gelerek onlara yardım eder. Dean ve Bobby şeytan kanı içtiği için Sam’i odaya kapatırlar.
4×21 – Sam Castiel’in yardımıyla kilit altından kaçar ve Ruby ile buluşur. Dean ise onları bulur ama Sam’i durduramaz.
4×22 – Castiel Dean’in başka bir boyuta götürür. Bu sırada Sam ve Ruby Lilith’in peşindedir. Dean son mühürün Sam’in Lilith’i öldürmesi olduğunu öğrenir. Castiel’in yardımıyla onu durdurmaya gider fakat Sam Lilith’i öldürür ve Lucifer’i serbest bırakır. Dean ise Ruby’i öldürür.

5×1 Sam ve Dean bir uçakta uyanırlar ve dünyada herşey kötüye gitmektedir. Bobby şeytan kılığında kardeşlerin yanına gider ve Micheal’in kılıcının yerini öğrenir ve hastaneye kaldırılır. Sam ve Dean ise oraya vardıklarında melekler Dean’e kılıcın kendi bedeni olduğunu söylerler. Lucifer ise kendisine bir beden bulur.
5×2 Sam ve Dean Rufus’un telefonuyla şeytanlarla dolu bir kasabaya giderler. Ellen ve Jo’nun da orada olduklarını öğrenirler.
Fakat zamanla şeytanların olmadığını Mahşerin 4 atlısından Savaş’ın insanları birbirlerine düşürdüğünü anlarlar ve onu durdururlar. Sam ve Dean yollarını ayırır.
5×3 Dean ve Castiel baş melek Raphael’i tuzağa düşürüp yakalar ve Tanrı’nın yerini sorarlar. Lucifer ise Sam’i bulur ve bedenini ister.
5×4 Sam ve Dean insanları pokerde yenerek yıllarını alan bir büyücüyü bulurlar. Önce Bobby, sonra Dean ona yenilir ve yaşlanırlar. Sam ise onu yener ve herşey eskiye döner.
5×5 Zachariel Dean’i 2014 yılına götürür ve gelecekte olacakları gösterir. Döndüğünde ise Sam ile yeniden buluşurlar.
5×6 Sam ve Dean ilginç ölümler üzerine gittikleri kasabada balmumu heykellerin canlandığını farkederler. Bunu yapanın bir orman cadısı olduğunu öğrenince Paris Hİlton kılığındayken onu öldürürler.
5×7 Sam ve Dean bir kasabadaki ilginç ölümler üzerine hayal ettiklerini gerçekleştiren bir çocuğu bulurlar. Castiel onlara çocuğun deccal olduğununu ve önemini anlatır. Kardeşler şeytan ele geçirmeden çocuğa yardım ederler.
5×8 Hileci tekrar ortaya çıkar. Sam ve Dean ise peşinden gidince kendilerini bir tv şovunun içinde bulurlar. Daha sonra ona tuzak kurarlar ve aslında melek Gabriel olduğunu anlarlar.
5x9Sam ve Dean Supernatural hayranları toplantısına katılırlar. Ve buradaki yetimhanede öldürülen 3 çocuğun hayaletini durdururlar.
5×10 Sam ve Dean Corveus adlı şeytandan Colt’u alırlar ve Luciferi öldürmek üzere giderler. Fakat cehennem köpekleri saldırınca Jo yaralanır ve annesi ile birlikte ölür. Colt Lucifer’i öldürmez ve Lucifer Azrail’i uyandırır.
5×11 Sam ve Dean bir akıl hastaesinde beyni emilen hastaları araştırmak için hastaneye giderler. Burada yaratığın etkisiyle akıllarını yitirmeye başlarlar ama sonunda onu bularak öldürürler.
5×12 Sam ve Dean bir cadı avı için bir kasabaya giderler. Burada bir genç Sam’in bedeniyle yer değiştirir ve şeytanın ödül koyduğu Sam ve Dean’in işini bitirmek isterler. Dean duruma uyanır ve çağırdıkları şeytanı gönderip Sam’in bedenini geri alır.
5×13 Melek Anna Sam’i öldürmek için geri gelir ama başaramayınca Annesi ve babasını öldürmek için geçmişe gider. Sam ve Dean ise Castielle birlikte peşinden giderler. Melek Micheal’in de yardımıyla onu durdururlar.
5×14 Samve Dean insanların abartılı şekilde ölmeleri üzerien gittikleri kasabada Mahşerin dört atlısından açlık’ın bulunduğunu farkederler. Castiel’İn bedeni et yemeye, Sam de şeytan kanı içmeye başlar ve güçlenerek açlık’ın içinden şeytanları çıkararak onu durdurur.
5×15 Sam ve Dean mezarlarından çıkan ölüler üzerine gittikleri kasabada Bobby’nin de karısının dirildiğini görürler. Hepsini yeniden öldürerek yokederler.
5×16 Sam ve Dean vurularak öldürülür ve cennete giderler. Burda geçmişlerinden kesitler yaşarlar. Ve Tanrının meleği Joshua ile konuşup geri dönderilirler.
5×17 Sam ve Dean şeytan kaynayan bir kasabaya gittiklerinde elçi olan bir kıza rastlarlar ama Castiel onun elçi olmadığını söyleyince onu kazıkla yokederler.
5×18 Zachariah Sam ve Dean’ın ölmüş kardeşinin Micheal’ın bedeni olması için geri getirir ve Castiel onu bulur. Daha sonra onu Zachariah bir odaya kapatır. Kardeşler ve Castiel onu bulurlar ve kurdukları tuzak ile Dean Zachariah’ı öldürür ama kardeşleri kurtulamaz.
5×19 Sam ve Dean pagan dinlerinin toplantısında rehin alınırlar. Gabriel gelerek onları kurtarmaya çalışır. Bu sırada Lucifer’i toplantıya çağırıp öldürmek isterler. Gabriel bunu gerçekleştireceği sırada Lucifer onu öldürür. Sam ve Dean Lucifer’i kafese kapatmak için atlıların yüzüklerinin peşine düşerler.
5×20 Dean Croatian’ın eşliğinde atlıların yerini öğrenmek için bir Sam’in tanıdığı şeytanın yerine gider ve onu kaçırıp Sam’in yanına getirirler. Croatian’ın yardımıyla cehennem köpeklerini atlatıp hastalık’ın yerini öğrenirler. Sonrasında Sam şeytanı öldürür. Croatin Bobby’den ruhunu alır.
5×21 Sam ve Dean bir hastanede hastalık’ı bulurlar ama onları hasta eder. Cass gelerek parmağını kesip yüzüğü alır. Croatin ile birlikte ölümü bulmaya giderler. Dean ölümü bulduğunda zamanı gelince Sam’i durdurması karşılığında yüzüğü ona verir.
5×22 Sam ve Dean Lucifer ile karşılaşmaya giderler. Lucifer Sam’in bedenine girere ama yüzükler işe yaramaz. Lucifer ve Micheal karşılacakalrı zaman Dean, Cass, Bobby yanlarıan gider. Lucifer Cass ve Bobby’i öldürür. Dean’i öldürecekken Sam kontrolü ele geçirir ve yüzükleri kullanarak Micheal ile açılan boşluğa atlar. Ama daha sonra Dean’i izlerken görülür.

6×01 – Dean cinler tarafından hayal alemine hapsedilmiştir. Sam gelerek onu kurtarır ve dirilen büyükbabası ve kuzenleriyle birlikte avlandıklarını söyler. Daha sonra cinlere Dean’in kız arkadaşının yanında tuzak kurarak onları yakalarlar.
6×02 – Öldürülen aileler ve kaçırılan bebeklerin peşindeki Sam terkedilmiş bir bebek bulur ve Dean’den yardım ister. Birlikte şekildeğiştirenin peşine düşerler. Bebeğin de şekil değiştirdiklerini görünce Samuel’e götürürler. Baş şekil değiştiren buraya gelip herkesi atlatarak bebeği alır. Dean avcılığa geri döner.
6×03 – Bir kasabada 3 polis, mısırlılar gibi ölürler. Sam ve Dean Castiel’i çağırırlar. Castiel Musa’nın asa’sının çalındığını söyler. Ve onu kardeşinin ölümünü çarpıtan polisleri cezalandırmak isteyen bir çocuğun Balthazardan aldığını öğrenirler. Castiel Balthazar’la karşılaşır ama o kaçar, ama Raphael’in adamlarını durdurmak için geri döner. Dean onu tuzağa hapseder ama Castiel gitmesine izin verir.
6×04 – Sam ve Dean lamia’yı öldürürler. Bobby ruhunu alan şeytan Crowley’in oğlunun hayaletini çağırarak kemiklerinin yerini öğrenir. Sam ve Dean kemikleri bulur. Bobby ruhu karşılığında kemikleri teklif eder ve anlaşırlar.
6×05 – Sam Dean’in vampire dönüştürülmesine göz yumar. Dean vampirlerin inine girerek onları öldürür. Samuel’İn yaptığı ilaç ile düzelir.
6×06 – Sam ve Dean bir doğruların söylendiği bir kasabadaki intiharları araştırınca Veritas isimli bir tanrıçaya ulaşırlar. Veritas onları yakalar ama kurtulup onu öldürürler. Dean Sam ile yüzleşir.
6×07 – Dean Castiel ile birlikte Sam’i sorgular ve ruhu olmadığını öğrenirler. Sonra Samuel ile ilk vampiri avlamaya giderler. Samuel onu yakalar ve sorgulamaya götürür. Sam ve Dean gizlice içeri girerler. Vampir kaçar ama öldürülür. Crowley gelir ve Samuel’in ona çalıştığı öğrenilir.
6×08 – Sam ve Dean kalpleri alınan cesetlerin kurtadamların işi olduğunu düşünürler ve bir anne ile oğlunun izlerler. Yanlarında çalışan adamın şekil değiştiren bir köpek olduğunu görürler. Diğerleri ile birlikte onu durdururlar.
6×09 – Ortadan kaybolan bir gencin ufolar tarafından kaçırıldığı düşünülür. Dean olay yerini araştırırken kaçırılır. Sonrasında ufo değil peri oldukları anlaşılır. Dean hapse düşer ve Sam bu arada Leprecoun’u öldürür.
6×10 – Sam ve Dean Castiel ve bir kadın şeytanın yardımıyla Crowley’i bulmaya giderler. Samuel kızı karşılığında Crowley için onlara tuzak kurar. Kaçarlar ve Crowley’i yakalarlar. Sam’in ruhunu veremeyeceğini anlayınca onu öldürürler.
6×11 – Dean Sam’in ruhu için Ölüm ile görüşür. Bir günlüğüne yüzüğünü takıp ruhları alacaktır. Bu sırada Sam de baltazar’la anlaşma yapıp Bobby’i öldürmeye kalkar. Dean İnsiyatif kullanınca işleri batırır. Ama ölüm yine de Sam’in ruhunu geri getirir.
6×12 – Bir kasabadaki bakirelerin kaçırılması üzerine Sam ve Dean ejdarhaları bulurlar ve kızları kurtarırlar. Sonunda Balthazar bir bakireyi kurban ederek cehennemden Anne’yi çıkartır.
6×13 – Bir kasabadaki kaybolan kızları araştıran ikili Sam’in daha önce Rufus’la avlanmak için kasabada bulunduğunu ve kızlarla ilişkisi olduğunu öğrenirler. Sam Arachne denen yaratığı avlarken ölen ve dönüşen şerifin Sam’i çekmek için kızları öldürdüğü anlaşılır. Şerif ikiliyi yakalar ama kurtulup öldürürler.
6×14 – Bir kasabadaki ölen adamları araştıran ikili buna bir hayaletin neden olduğunu düşünür. Fabrikada çalışan adamlar sevgilisi olmayan kadına şaka yapmış ve kazayla ölümüne sebep oldukları için hayaleti peşlerindedir. Kemiklerini yakmak işe yaramaz ve kız kardeşine böbreğini verdiği anlaşılır. Kardeşi kazayla ölünce hayalet gider.
6×15 – Sam ve Dean kendilerini gerçek hayatta dizi setinde bulurlar. Olayı anlamaya çalışırlar.
Geldikleri şekilde kendi dünyalarıan dönerler ve Balthazar’ın silahları almak ve Gabriel’i oyalamak için onları gönderdiğini öğrenirler.
6×16 – İstemdışı cinayet işleyen insanları araştırmaya giden Sam, Dean ve Bobby, Rufus ve Samuel ve Becky ile karşılaşır. İnsanların kulağından giren bir solucan onları yönlendirmektedir. Önce Dean’e Becky’i öldürürtür sonra Sam Samuel’i öldürür ama canlanınca yeniden öldürürler. Son olarak Bobby’e Rufus’u öldürtür. Sam ile Dean solucanı Bobby’den çıkartırlar.
6×17 – Sam ve Dean tuhaf ölümleri araştırırken, Balthazar’ın Titanik’i batmaktan kurtardığını ve Kader’in de gemide olması gereken insanları öldürdüğünü anlar. Kader, Sam ve Dean için Castiel’i tehdit eder ve Balthazar gemiyi batırır.
6×18 – Sam ve Dean Castiel’in yardımıyla Phoenix’in küllerini almak için 1861’e dönerler. Samuel Colt’tan tabancayı alıp Phoenix’i öldürürler ama küllerini alamadan dönerler. Samuel Colt ise külleri gelecekte onlara yollar.
6×19 – Sam, Dean, Casstiel ve Bobby Eve’i avlamak için bir kasabaya giderler .Eve ise kasabadaki insanları yaratıklara dönüştürmektedir. Eve’nin izini bir barda bulurlar ama Eve onları yakalar. Dean içtiği Phoenix’in külleriyle onu ısırmasını sağlayarak onu yok eder. Eve Crowley’in yaşadığını söyler ve Casstiel ile görüştüğü anlaşılır.
6×20 – Sam, Dean ve Bobby, Castiel’in onları gözlediğini ve Purgatory için Crowley ile görüştüğünü anlarlar. Castiel ise kendini sorgulamaktadır.
6×21 – Crowley, Ben ve Lisa’yı kaçırır. Balthazar, Dean için onların yerini bulur. Dean onları kurtarırken Lisa’nın içine giren şeytan Lisa’yı yaralar. Hastaneye kaldırılır ve Casstiel onu iyileştirip Dean’in isteğiyle hafızalarını siler.
6×22 – Casstiel yollarına çıkmamaları için Sam’in bilincini kapatır. Sam kendi zihninden çıkmaya çalışır. Gabriel, Crowley ve Casstiel’in yerini Dean ve Bobby’e söyleyince Casstiel anlayıp onu öldürür. Crowley’den ise gitmesini ister. Crowley, Rapheal’le birlikte geri döner ve Purgatory’i açma ayini yapar ama işe yaramaz. Bu sırada kapıyı kendi açan Casstiel ruhları alır ve Raphael’i öldürür. Uyanan Sam onu öldürmeyi dener ama başaramaz. Casstiel yeni tanrı olduğunu ve itaat etmelerini söyler.

701 – Casstiel din adamlarını ve tanrının adıyla konuşanları öldürür. Sam Lucifer’in hayalini görür. Sam ve Dean ölüm’ü çağırarak Casstiel’i öldürmesini isterler. Casstiel kaçar ama Araftan ruhlarla birlikte içine çektiği Leviathan’lar onu zorlamaya başlayınca yardım ister. Araf’a kapı açarak ruhları yollarlar ama Leviathan’lar Casstiel’in içinde kalır.
702 – Castiell içme suyunun içinde patlar ve Leviathan’lar su ile insanlara ulaşıp bedenlerine girerler. Bobby Jody’i hastanedeki Leviathan’lardan kurtarır ve kaybolur. Dean ise Lucifer’in peşinden giden Sam’i kurtarır ve Bobby’i ararken yaralanırlar.
703 – Sam çocukken tanıdığı insan yiyen Amy’in izine rastlar ve onu bulur ama öldürmez. Durumu Dean’a anlatır ve o Amy’i öldürür.
704 – Sam ve Dean bir kasabadaki insanların suçluluk duyguları tarafından öldürüldüğünü anlar. Bunu yaptıran Osiris Dean’i yakalayıp Jo ile yüzleştirir. Jo onu öldürecekken Sam Osiris’i öldürür.
705 – Tuhaf ölümler olan bir kasabaya giden ikili, kocasının aldattığını düşünen büyücü kadın ve büyücü kocasını bulurlar ve onları barıştırırlar.
706 – Sam ve Dean’ın kılığında cinayetler işleyen yaratıklar yüzünden ikili tutuklanır. Karakolda onları öldürerek kaçarlar.
707 – Bir kasabadaki medyumlar tuhaf şekilde ölümlerini araştıran ikili, onları bir hayaletin öldürdüğünü öğrenirler. Hayaleti kontrol eden adamı öldürüp kemikleri yakalar.
708 – Sam ve Dean kazayla len insanların şeytanla dilekleri için anlaşma yaptıklarını öğrenir. Becky de bu yolla Sam ile evlenmiştir. Sonunda şeytanı yakalarlar ve Crowleye verirler.
709 – Sam ve Dean umursamaz davranan insanların yedikleri burgerdan etkilendiğini öğrenirler. Restoranı bir Leviathan’ın işlettiğini görürler. Bobby yakalanır ve Sam ve Dean onu kaçırırken vurulur.
710 – Bobby hastanede komadayken aklında geçmişiyle ve azraille yüzleşmektedir.
711 – Sam ortadan kaybolan Bobby’nin arkadaşını ararken Leviathamlar tarafından yakalanır. Dean kızının yardımıyla onları kurtarır.
712 – Dean Chronos’un peşinden giderken onunla birlikte 1944’e döner. Sam Dean’den aldığı mesajla onu ve Chronos’u zamana geri çağırır ve öldürür.
713 – Sam ve Dean elleri ve ayakları kesilerek öldürülen adamları araştırıken Dean bir kadınla ilişkiye girer ve sonrasında kadının amazon olduğu ve ondan hızlı büyüyen bir kızı olduğunu öğrenir. Kız Dean’i öldürecekken Sam onu vurur.
714 – Sam ve Dean bir kasabadaki tuhaf ölümleri, çocukların çizdiği resimleri alarak onların korkularını gerçeğe dönüştüren oyun evi çalışanını bulurlar ve kendi oyunuyla öldürürler.
715 – Sam ve Dean kasabadaki ölümlerden Jeffrey’den çıkartıkları şeytanın gerçekleştirdiğine inanınp onu korumaya giderler. Jeffrey ise onları tuzağa düşürüp şeytanı çağırır. Sam ve Dean onu durdururlar. Sam Lucifer’i görmeye başlar.
716 – Sam ve Dean kasabadaki tuhaf olümlerin lanetli eşyalardan kaynaklandığını farkeder. Onların satıldığı dükkana gidince de dükkanı satın alan emlakçı kadının bir Leviathan olduğunu öğrenirler ve onu öldürürler.
717 – Sam Lucifer yüzünden aklını kaçırır ve hastaneye yatar. Dean Emanuel ismindeki iyileştiriciyi bulduğunda onun hafızasını kaybetmiş Cass olduğunu görür. Cass geçmişi hatırlar ve Luciferi Sam’İn beyninden çıkararak kendi beynine alır ve hastanede kalır.
718 – Ormanda öldürülen gençleri araştıran ekip, onları alkollüyken görülen bir hayalet kızın öldürdüğünü anlar. Kız onlara saldırdığı sırada öldürürler.
719 – Bir evde öldürülen gençleri araştıran ekip, Annie’nin ve Bobby’nin hayaletinin evde olduğunu anlarlar. Evin hayalet sahibi onları öldürecekken kemiklerini yakarlar. Ve Bobby görünür.
720 – Sam ve Dean Frank’in diskinin Leviathanların lideri Dick’in eline geçtiğini öğrenirler. Orada çalışan Charlie adlı kızın yardımıyla Dick’e tuzak kurup diski siler ve kaçarlar.
721 – Sam ve Dean, Dick’ten çaldıkları Tanrının sözlerini açınca Kevin adlı gencin elçi olduğu anlaşılır. Sam, Dean, Meg ve Cass onu meleklerden kaçırırlar. Kevin sözleri tercüme eder ve meleklerin korumasına alınırken Leviathanlar tarafından kaçırılır.
722 – Dick insanları ürettiği besinlerle aptallaştırırken, kardeşler, Cass’ten sonra Alpha’nın kanını almak için yanına giderler. Alpha’ya saldıran Leviathan’ı öldürüp kanını alırlar.
723 – Bobby bir kadının bedeninde Dick’i öldürmeye giderken kardeşler onu gönderirler. Kardeşler Dick’in şirketine saldırıp onu öldürünce Dean ve Cass Purgatory’e hapsolurlar. Crowley elçi Kevini alır.

801 – Sam Leviathan Benny’nin yardımıyla Purgatory’den çıkar ve karşılığında onu dünyaya getirir. 1 yıldır avcılığı bırakıp kız arkadaş edinen Sam’i bulur ve Crowling’den kaçan Kevin’in mesajlarına cevap vermediği için kızar. Birlikte Kevin’i bulurlar ve Crowley’de onları bulur. Crowley’den kaçarlarken Crowley Kevin’in kız arkadaşını öldürür.
802 – Kardeşler Kevin’in annesini bulurlar ve tabletin olduğu bir açık arttırmaya katılırlar. Crowley’de açık arttırmadadır ve anneyi ele geçirip tableti alır. Crowley bedenden çıkar ve Kevin onu da alarak kaçar.
803 – Organları çıkarılarak öldürülen insanları araştıran kardeşler, yüzyıllar önce Maya tanrısı ile anlaşma yapan ve ona kurbanlarının organlarını sunarak genç kalmayı başaran bir adamı öğrenirler. Adamın öldüğünde organlarının dağıtıldığını öğrenirler, kalbini alan kadını öldürüp büyüyü bozarlar.
804 -Bir kasabada film çeken 2 oğlan ve 1 kız kurtadam tarafından ısırılınca birbirlerini öldürürler ve kız kaçar. Sam ve Dean ise arka planda kasabadaki cinayetleri araştırırlar.
805 – Dean Sam’i ekip Benny ile Leviathan avına çıkar.
806 – İnsanların bir anlık öfkeyle birbirlerini öldürdükleri kasabada en son Dean etkilenir ve Sammy’e saldırır. Buna savaşta karşılıklı savaşmış kardeşlerden birine ait bozuk paranın neden olduğu anlaşılır.
807 – Crowley Kevin’i kaçırır ve tableti okutur. Castiel ortaya çıkar. Sam ve Dean ile birlikte Kevin’i kurtarıp Crowley’i gönderirler.
808 – Bir kasabadaki çizgi filmlerdekine benzeyen ölümleri araştırmaya giden kardeşler huzurevinde kalan bir psişik yaşlıya ulaşırlar. Huzurevini işleten doktor ise onu yanında dolaştırarak bankaları soymaktadır. Cass ve Sam onun aklına girerek durumu anlatır. O da doktorun intihar etmesini sağlar.
809 – Kardeşler ormanda bulunan cesetlerden Dean’in vampir arkadaşı Benny’nin sorumlu olduğunu düşünürler. Sam, Martin ile onu öldürmek ister ama Dean onun masum olduğunu inanır. Martin torununu rehin alarak Benny’i kafeye çeker ama Benny onu öldürür.
810 – Casstiel, Crowley’in elindeki melek Arnie’i kurtarmak için kardeşlerden yardım alır. Onu bir depodan kurtarırlar ama Crowley meleklerinde bir tableti olduğunu öğrenir. Casstiel gelen emirle Arnie’yi öldürür.
811 – kardeşler tuhaf ölümler üzerine gittikleri kasabada ormanda bir rol yapma oyununa ulaşırlar. Oyunculardan biri büyü kitabından yaptığı büyü ile bir peri çağırmış ve düşmanlarını öldürtmüştür.
812 – 1950’den günümüze gelen bir adamın Sam ve Dean’ın büyükbabası olduğu anlaşılır. Abbadon adlı şeytandan kaçarak gelmiştir. Abbadon da peşinden gelir ve büyükbaba ve elindeki kutuyu ister. Abbadon büyükbabayı öldürür ama kardeşlerde onu durdurur.
813 – Kardeşler öldürülen yahudi bir profesörü araştırırken, yahudileri öldürmek için ölü çağıran nazi topluluğuna ulaşırlar. Ve içlerinden birini Yahudilerin yaratıp kontrol ettiği Golem’in yardımıyla öldürürler.
814 – Kardeşler cehennemin kapısını kapatabilmek için ilk test olan bir cehennem köpeği öldürmek zorundadır. Şeytanla anlaşma yapan bir çiftlik çalışanını bularak onun için gelen köpeği öldürürler.
815 – Kardeşler, cadılık yapan eski polis arkadaşlarının işlediği sanılan cinayetleri, başka bir cadının ona işlemiş gibi gösterdiğini öğrenir ve cadıyı yok ederler.
816 – Kardeşler, hergün ölüp dirilen adamı bulup onun Yunan efsanesindeki Prometheus olduğunu anlarlar. Sevgilisi oğlunun da bu döngüyü yaşadığını söyler. Kardeşler onu lanetleyen Zeus’u çağırarak kızı Artemis de yardımıyla onu öldürürler. Prometheus da ölür.
817 – Kardeşler şeytanların aradığı melek Naomi’nin istediği meleklerin tabletini bulmak için yerini bilen şeytan Meg’i Castiel’in yardımıyla kurtarırlar. Dean tableti bulduğunda Naomi Castiel’den onu öldürmesini ister ama Castiel yapmayıp tabletle kaçar. Bu sırada Crowley Meg’i öldürür.
818 – Kardeşler eskiden kurtardıkları küçük Krissy’nin vampir avcılığı yaptığını öğrenir ve onu bulup onun babasını öldürtüp onun avcı olmasını sağlayan adamı durdururlar.
819 – Kardeşler ikinci test için cehennemden bir ruhu çıkartıp cennete göndermelidir. Bunun için Bobby’i seçerler. Sam Azrail ile Purgatory’e gider ve ordan cehenneme geçip Bobby’i kutarır. Crowley azraili öldürünce Dean eski dostu vampir Benny’i Purgatory’e gönderip Sam ve Bobby’i kurtartır. Bobby cennete giderken, Crowley elçi Kevin’i kaçırır.
820 – Kardeşler eski dostları Charlie ile insanların içini jöleye çeviren bir cin ve oğlunu öldürürler. Dean Cin’in dokunarak uyuttuğu Charlie’nin rüyasıan girerek onu çıkartır.
821 – Crowley Kevin’i kandırarak tableti çözdürürken kendisi Casstiel’i bulup melek tabletini alır. Casstiel kaçmayı başarır. Kardeşler ise Kevin’in bıraktığı mesajın izini sürerek saklanan melek Metatron’a ulaşırlar. Ve melek tabletin diğer yarısını alan Kevin’i kurtarır.
822 – Kardeşler son test olan şeytan iyileştirme ritüelini araştırırken Crowley onların eskiden kurtardığı kişileri öldürmeye başlar. Sam’in eski sevgilisi Sarah’da ölür.
823 – Kardeşler son test için Crowley’i kaçırırlar. Sam onu insana dönüştürecekken Naomi Casstiel ve Dean’e Metatron’un onları kandırdığını ve cennetin kontrolünü alıp melekleri dünyaya göndereceğini söyler. Casstiel cennete döner ve Naomi’yi ölü bulur. Metatron onun özünü alarak dünyaya gönderir. Dean, Sam’i onu öldürecek ayini tamamlamadan durdurur. Meleklerin dünyaya düştüğü görülür.

901 – Dean komadaki Sam için düşmüş meleklerin yardımını ister. Ezekiel onun çağrısına kulak verir. Melekler hastaneyi basınca Ezekiel Sam’in bedenine girerek onu uyandırır.
902 – Kardeşler Crowley’i mahzende meleklerin adlarını öğrenmek için sorgular. Abaddon bir beden bulur ve kardeşleri tuzağına çeker. Ezekiel, kontrolü ele alarak onları yok eder. Abbadon kaçar.
903 – Bartholomew Casstiel peşindedir ama Casstiel kaçar. Kardeşler de onu aramaktadır. April, Casstiel’i sokakta görüp evine alır ama sorgularken Casstiel’i öldürür. Kardeşler gelir ve Ezekiel onu diriltir.
904 – Kardeşler, Charlie ve Doroty’nin yardımıyla serbest kalan bir cadıyı avlarlar. Kızlar Oz’a döner.
905 – Kardeşler havyanların organlarını yiyerek güçlerini alan adamı, Dean’e köpek büyüsü yaparak bulurlar.
906 – İntihara meyilli insanları öldüren düşmüş melek Casstiel’i de öldürecekken Dean yetişir. Sam ve Elçi Kevin, Crowley’e tercüme ettirdikleri tablette melekleri cennete yollamanın yolunun olmadığını öğrenir.
907 – Dean’in çocukken kaldığı çiftlikteki ölümleri araştıran kardeşler, insanları evdeki küçük çocuğa bağlı olan annesinin hayaletinin onu koruma dürtüsüyle öldürdüğünü anlarlar.
908 – Mavi ışık yayarak bakireleri kaçıran tanrıça Dean’i de kaçırır. Sam onu bulur, tanrıça ölür.
909 – Bartholomew ve Malachi’nin melekleri savaşa girer. Metatron Ezekiel’i bularak onun Ezekiel değil Lucifer’i cennete soktuğu için cennette mahkum olan Gadreel olduğu söyler. Cenneti yeniden inşa etmekte yardımını ister. Casstiel kaçırılır ama bir meleğin özünü alarak ve Ezekiel’in öldüğünü öğrenerek kaçar. Haberi Dean’e verir ve Dean bir tuzak kurar. Gadreel bunu farkeder ve Dean’i atlatıp Metatron’un ölmesini istediği Kevin’i öldürür.
910 – Dean ve Casstiel, Crowley’in de yardımıyla Gadreel’i bulur. Crowley özgürlüğü karşılığında Sam’in bedenine girerek Gadreel’i çıkartır. Crowley, Abbadon’a gözdağı verir.
911 – Crowley, Abbadon’u öldürmek için Dean’e gider ve babasının izini sürdüğü bir bıçağı ararlar. Bıçağın izinde Kabil’e ulaşırlar ve Dean ondan bıçağın mührünü alarak, bıçağın okyanusun dibinde olduğunu öğrenir.
912 – Kardeşler eski tanıdıkları Garth’ın bir kurtadam olduğunu öğrenir. Garth ve sevgilisi kaçırılır. Onları kaçıranın sürüdeki bir kadın olduğu anlaşılır.
913 – İçine çekilerek ölen insanları bir spa merkezindeki çalışan yağlarını emerek öldürmüştür.
914 – Kevin’in hayaleti kardeşlere görünür ve yaşadığını öğrendiği annesini bulmalarını ister. Kardeşler onu bulur. Bartholomew, Casstiel’i yakalatır, ona katılmayınca öldürmeye çalışır ama Casstiel onu öldürür.
915 – Öldürülen genç kız ve lokantacıyı araştıran kardeşler, tanıdıkları hayalet avcıları ekibiyle karşılaşıp hayalet teorisi üzerinde dururlar. Ama katilin farkedilmedikleri için intikam alan iki kişi olduğu anlaşılır.
916 – Kardeşler, bıçak için Crowley ile Harflerin Adamların’dan Magnus’a giderler. Magnus Dean’i yakalar. Sam ve Crowley onu kurtarır. Dean bıçakla Magnus’u öldürür, Crowley bıçağı alarak ayrılır.
917 – Bir kasabada kendinden geçmiş halde suç işleyen insanları araştıran Sam, Abbadon için ruhlarını çalan Agnes’e ulaşarak onu öldürür, ruhları serbest bırakır.
918 – Metatron, Casstiel’i yakalar ve ona katılmasını ister. Kardeşler de Gadreel’i yakalar. Metatron takas teklif eder. Metatron kardeşlerin kurduğu tuzakları bozarak Gadreel’i alır. Metatron’un olanları önceden yazdığı görülür.
919 – Kardeşler Judy ile vampirlerden kaçan bir kızı korurlar. Kızın vampirler için yem olduğunu anlarlar. Ailesi olan vampirleri öldürürler.
920 – Bir kasabada öldürülen şekildeğiştiren için kurtadamlar suçlanır. Bunu yapanın bir avcı olduğu anlaşılır.
921 – Abbadon, Crowley’i yakalar ve kardeşleri tuzağına çeker. Crowley Dean’i uyarır ve Dean Abbadon’u Kabil’in bıçağıyla öldürür.
922 – Metatron, meleklere intihar saldırıları yaptırıp Casstiel yaptırmış gibi gösterir. Casstiel’e ve ordusuna gönderdiği mesajla ordunun Casstiel’den ayrılmasını sağlar. Gadreel, Metatron’dan ayrılarak Casstiel ve kardeşlere yardım teklif eder. Dean Kabil’in bıçağıyla onu yaralar.
923 – Casstiel ve Sam, Dean’i kapatırlar. Dean Crowley’in yardımıyla kaçar. Gadreel, Casstiel ile gizli geçitten Cennete gider ama yakalanırlar. Metatron insanları iyileştirerek kendini mesihleştirir. Gadreel, Casstiel’in kaçışı için kendini öldürür. Dean, Metatron ile yüzleşince Metatron onu öldürür. Casstiel, Metatron’un gücünü aldığı tableti kırar ve foyasını ortaya çıkarınca melekler onu hapse kapatır. Crowley, ölü yatan Dean’in eline Kabil’in bıçağını verir ve uyanmasını ister. Dean’in kara gözleri açılır.

1001 – Sam, şeytan Dean’in Crowley ile takıldığını öğrenir.
1002 – Sam, Dean’i yakalayıp, Kabil’in bıçağını Crowley’e verir.
1003 – Sam, Crawley’in de yardımıyla şeytanı Dean’in içinden çıkartır.
1004 – Kardeşler, tanıdıkları kurtkadın Kate’in dönüştürdüğü kızkardeşinin peşine düşerler. Kate onu öldürür.
1005 – Kardeşler, gençler tarafından sergilenen supernatural müzikalindeki yaratığı avlarlar.
1006 – Kardeşler, miras için evde toplanan aile üyelerini öldüren şekil değiştireni avlarlar.
1007 – Kardeşler bir cadının peşine düşer. Crowley yakaladığı cadının annesi Rowena olduğunu görür.
1008 – Kardeşler eski dostlarının yardımıyla kasabadaki vampirleri avlarlar.
1009 – Castiel ve kardeşler, Castiel’in babasının bedenini aldığı kızı Claire’e yardım ederler.
1010 – Sam ve Casstiel, Dean’in kolundaki onu yoldan çıkaran kabil mühründen kurtulmanın yollarını arar.
1011 – Kardeşler eski dostları Charlie/Celeste’in kötü ruh ikizini durdururlar.
1012 – Ortadan kaybolan insanları araştıran kardeşlerden Dean kaybolur ve çocukluğuna döner. Sam ile onu dönüştüren Hansel ile cadıyı öldürerek eski haline döner.
1013 – Kardeşler, kazada ölümüne sebep oldukları için üniversiteli öğrencileri öldüren adamın hayaletini uzaklaştırırlar.
1014 – Kardeşler ve Casstiel, Kabil’i tuzağa düşürür ve Dean Crowley’den aldıkları bıçakla onu öldürür.
1015 – Kardeşler, insanların içine girip onları vahşileştiren bir paraziti avlarlar.
1016 – Kardeşler, bir kiliseye dadanıp insanları öldüren kadın hayaleti avlarlar.
1017 – Sam ve Casstiel, Dean’in mührünü kaldırmak için Bobby’nin ruhunun yardımıyla Metatron’u hapisten kaçırırlar.
1018 – Casstiel, özüne kavuşup tekrar melek olurken, Metatron kaçar. Sam, Charlie’nin çaldığı mührün kaldırabilecek lanetliler kitabını yakmayarak Rowena’dan yardım ister.
1019 – Sam, Rowena’nın yönlendirmesiyle Dean ile mührü kaldırmaya yardımcı olacak bir kitabı bulurlar.
1020 – Kardeşler ve Casstiel, Claire’in annesini tutan düşmüş meleği bulurlar. Claire annesini öldüren meleği yokeder.
1021 – Dean lanetliler kitabının hala Sam’de olduğunu öğrenir. Kitabı okumaya çalışan Charlie öldürülür.
1022 – Sam, Rowena’nın yardımına karşılık Crowley’i öldürmeyi başaramaz. Dean, Charlie’i ölümünün sorumlularını katleder.
1023 – Dean mühürden kurtulmak için Azrail/Ölüm’ü çağırıp kendisini öldürmesini ister. Azrail ondan Sam’i öldürmesini isteyince Sam Azrail’i öldürür. Rowena, büyüyle Dean’in kolundaki mührü kaldırınca karanlık yeryüzüne gelir. Rowena güçlerine kavuşarak kaçar.

1101 – Sam ve Dean karanlık hastalık bulaşan insanların arasında bir kız bebeği kurtarır. Sam hastalığa yakalanır.
1102 – Sam hastalığın tedavisini bulurken, Dean bebeğin karanlık olduğunu anlar. Crowley, hızla büyüyen kızı götürür.
1103 – Kardeşler, Rowena’ya Casstiel’e yaptığı büyüyü bozdurur. Crowley Amara’yı eğiterek şeytanlarla besler.
1104 – Kardeşler kurtadamvari bir yaratığı avlarlar.
1105 – Kardeşler bir pansiyondaki ölümleri araştırırken 12 yaşındaki Amara’nın insanların ruhlarını emdiğini öğrenir.
1106 – Kardeşler, Amara’yı öldürmek için Crowley’in sığınağına girerler. Crowley, Dean’ı öldürmek isteyince Amara onu gücüyle durdurur. Casstiel, Metatron’dan Amara/Karanlığın tanrının kızkardeşi olduğunu öğrenir.
1107 – Kardeşler, kostüm giyen insanlara cinayetler işleten sağlayan hayaleti avlarlar.
1108 – Kardeşler, Sam’in çocukluğundaki hayali arkadaşının arkadaşlarını öldüren genç kadını durdururlar.
1109 – Sam, gördüğü rüyaların izinde Crowley ve Rowena ile Lucifer’i görmeye cehennemdeki kafesine giderken, Dean, Tanrı’nın dikkatini çekmek için insanları öldüren Amara ile karşılaşır.
1110 – Lucifer, Karanlığı yenmek için Sam’in bedenine girmek ister. Dean ve Casstiel, cehenneme giderek Rowena’nın büyüsüyle Sam’i Lucifer’in kafesinden kurtarır. Bu sırada Lucifer, Casstiel’in onayıyla onun bedenine girip cehennemden çıkar ve Rowena’yı öldürür.
1111 – Kardeşler bir huzurevindekilere dadanan yaratığı avlarlar.
1112 – Kardeişer, Jody, Claier ve Alex’i kaçıran vampirleri avlarlar.
1113 – Kardeşler, bir kadının kocası ve aşığının ölmesini sağlayan cadıyı avlarlar.
1114 – Dean Tanrı’nın Eli adlı silahı almak için geçmişe giderek bir denizaltıya girer. Casstiel’in aslında Lucifer olduğu ortaya çıkar.
1115 – Kardeşler güreşçileri öldren şeytanı avlarlar.
1116 – Kardeşler bir evde yaşayanların ruhlarını hapseden ruh emiciyi avlarlar.
1117 – Kurtadamların peşindeki kardeşler ölümle burun buruna gelir.
1118 – Kardeşler, Crowley ve Rowena’nın yardımıyla Lucifer’ı yakalar. Lucifer kurtulup Karanlığı öldürecek asayı alır. Karanlık üzerinde kullanır ama işe yaramaz. Karanlık Lucifer’i yakalar.
1119 – Kardeşler insanları kaçırıp bedenlerini üremek için kullanan yaratıkları avlarlar.
1120 – Kardeşler bir kasabadaki insanları etkisi altına alan sis ile karşılaşırlar. Sis onlara vardığında Tanrı yardıma gelir.
1121 – Kardeşler Tanrı/Chuck ile konuşur ve onun kendini Amara’ya feda edeceğini öğrenince onu durdurmada yardım edecek Lucifer’i Metatron’un yardımıyla Amara’nın elinden kurtarırlar. Amara Metatron’u yokeder.
1122 – Kardeşler, Tanrı, Lucifer, Crowley ve Rowena birleşip Amara’ya sırayla saldırıp zayıflatırlar. Tanrı onu tekrar hapsedeceği sırada Amara gücünü toplayıp onu durdurur.
1123 – Amara’nın zayıflattığı Tanrı nedeniyle güneş enerji kaybetmeye ve dünyanın sonu gelmeye başlar. Ekip topladığı ruhlardan yaptıkları bombayı Dean’in içine yerleştirerek Amara’ya gönderir. Amara, yaptığından vazgeçerek Tanrı ile barışır ve dünya kurtulur. Amara, Dean’e annesini verir.

12x11

deliğikanlı güzelmiş çok güldüm

konuya abone kullanıcılar 5