"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md
The Mechanism
Devam Ediyor

The Mechanism dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Mechanism

  • Ortalama 60 dakika
  • Dram
Başarılı yönetmen José Padilha (Narcos, Özel Tim 1 & 2, RoboCop) ve üretken senarist Elena Soarez'in (Filhos do Carnaval, Eu tu Eles, Casa de Areia) imzasını taşıyan O MECANISMO, Brezilya'da yaşanan ve tüm zamanların en büyük yolsuzluk skandalına neden olan gerçek olaylardan esinlenen kurgusal bir suç draması.

Sürükleyici karakterler ve gerilim dolu bir hikâye sunan O MECANISMO , küçük bir grup azimli dedektifin, çok büyük ölçekli bir yolsuzluğun nasıl döndüğünü öğrenmeleriyle başlıyor. Dizide, bu soruşturmanın konuyla ilgisi olan herkesi ve tabii ki soruşturmayı yapan dedektifleri nasıl etkilediğini izliyoruz.

Dizinin başrolünde Marco Ruffo rolüyle Selton Mello (Ligações Perigosas, Meu Nome Não é Johnny, O Palhaço) var. Mello, söz konusu davayı saplantı haline getiren emekli bir federal polis memurunu canlandırıyor. Caroline Abras (Avenida Brasil, Se nada mais der certo, Perto de qualquer lugar) ise Ruffo'nun akıl hocalığı yaptığı gözü pek polis Verena Cardoni rolüyle karşımıza çıkıyor. Enrique Diaz (Justiça, Felizes para Sempre?) tarafından canlandırılan Roberto Ibrahim karakteri Ruffo'nun saplantısının merkezindeki kanun kaçağı. Oyuncu kadrosunda ayrıca Lee Taylor (A pedra do reino; Velho chico, Riocorrente), Antonio Saboia (A wolf at the door; Fora da lei), Jonathan Haagensen (Tanrı Kent, Noel, poeta da vila), Alessandra Colasanti (A verdadeira história da bailarina de vermelho), Leonardo Medeiros (Cabra-cega, Onde quer que você esteja), Otto Jr. (Malhação, The Silver Cliff), Susana Ribeiro (O Dono do Mundo, Meu Bem Querer), Osvaldo Mil (A Máquina, Preamar) ve daha pek çok isim yer alıyor.
Hikayenin devamını oku
The Mechanism Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık