"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones
The Driver
Devam Ediyor

The Driver dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Driver

Showtime kanalı BBC’nin 3 kısımdan oluşan “The Driver” mini dizisini drama olarak ekranlara geri döndürüyor. BBC yapımı dizinin yapımcısı David Morrissey yine baş yapımcı görevini üstlenecek ve yine dizinin baş rolünde yer alacak. Justified dizisinin yapımcısı Taylor Elmore ve mini dizinin yazarı Danny Brocklehurst, dizinin uyarlanmasında yardımda bulunacak.

Dizinin konusu normal bir yaşam süren ama yaşamı ve işinde yaşadığı hayal kırıklıkları yüzünden artık kötü işler yapmaya başlayan taksi sürücüsünün başından geçen olayları anlatıyor. Brocklehurst BBC’de yaptığı açıklamasında “The Driver normal bir insanın içinde bulunduğu olağan dışı olaylar, baba-oğul ilişkisi, insanın kendisine söylediği yalanlar ve sıradanlıktan kurtulma isteği gibi keşfetmeyi sevdiğim tüm konuları içeriyor ama bunların dışında bu konuların hepsini drama ve gerilim ile birleşen, bazen kalbinizi kıran bazen de muhteşem araba takip sahnelerinin olduğu bir diziye çevirmekten gurur duyuyorum” dedi.
Hikayenin devamını oku
Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık