"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest
The Crossing
İptal Edildi!
9.2 35 kişi Puan Ver

The Crossing dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Crossing

ABC kanalında yayınlanacak olan 'The Crossing' gerilim ve bilimkurgu türündeki dizilerden biridir.

"The Crossing" Criminal Minds, Scream, Scorpion, Matador ve Revenge ortak çalışmaları ile bilinen Jay Beattie ve Dan Dworkin tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte Jason Reed (Of Kings and Prophets) yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Rob Bowman (The X Files, Castle) tarafından yapıldı. Üretimi ise ABC Studios ile birlikte Jason T. Reed Productions ve Stage 49 şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Amerikalı oyuncu ve komedyen Steve Zahn (Mad Dogs, Modern Family), İngiliz manken ve oyuncu Sandrine Holt (MacGyver, The Art of More, House of Cards, Hostages) ve ABD'li aktrist Natalie Martinez'in (APB, Kingdom, Under the Dome, Secrets and Lies) başrollerini paylaştığı kadroda ayrıca Bailey Skodje, Rick Gomez (Justified), Grant Harvey (The Neighbors), Jay Karnes (12 Monkeys), John D'Leo, Kelly Missal, Tommy Bastow, Luc Roderique (The 100), Marcuis Harris (Vice Principals) ve Simone Kessell (Of Kings and Prophets) bulunuyor.
Konusu

Bir savaşın mültecileri Amerikan kasabasına sığınma talebinde bulunurlar. Yalnız bu insanların kaçmakta oldukları savaş günümüzden 250 yıl sonrasında gerçekleşmektedir. Olayların merkezinde ise eski bir şerif, bir federal ajan ve kayıp kızını arayan bir mülteci anne vardır.
Hikayenin devamını oku
The Crossing Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık