"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show
The Crazy Ones
Final Yaptı

The Crazy Ones dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Crazy Ones

  • Ortalama 20 dakika
Oscar ödüllü oyuncu Robin Williams The Crazy Ones ile televizyona geri dönüyor. Tek kamera ile çekilen komedi dizisinde sıra dışı yöntemleri ve tahmin edilemeyen davranışları nedeniyle –patron kendisi olmasa- kovulabilecek bir reklam dahisinin hikayesi anlatılıyor. Simon Roberts (Williams) güçlü bir ajansın sahibidir; dünyanın en büyük müşterileri ve markalarıyla çalışmaktadır. Ama onun için daha önemli olan şey kızı Sydney’in (Sarah Michelle Gellar) yanında olmasıdır. Sydney Simon’ın tam zıttı bir karaktere sahiptir, düzenlidir, kendisine isim edinmek istemektedir ama bir yandan da babasına annelik yapmakla meşguldür ki eğer babası yaptığı işte bu kadar başarılı olmasa, bu durum onu sinirlendirebilir. Şirkette onların yanı sıra enerjik ve yetenekli Zack (James Wolk); nevrotik olduğu kadar çalışkan da olan sanat yönetmeni Andrew (Hamish Linklater), güzel ve zeki asistan Lauren (Amanda Setton) de vardır. Bu ekip ve kızıyla, Simon reklam dünyasını ateşe vermeye devam eder. Onlar da bu delilerin sattıklarını alıyor gibi görünmektedir.

Hikayenin devamını oku
Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık