"geleceğim nasıl olacak bilmiyorum ama şunu biliyorum ki seninle birlikte olacak." -the o.c.
StartUp
Devam Ediyor
9.0 15 kişi Puan Ver

StartUp dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

StartUp

Ben Ketai tarafından oluşturulan 'StartUp' Crackle kanalının yaklaşan suç ve drama türündeki orijinal dizilerinden biridir.
Dizinin yaratıcısı Ketai "Chosen", "Devil's Trade"" ve "30 Days of Night: Blood Trails" dizi projeleri ile de bilinir. Tom Forman, Andrew Marcus, Ray Ricord, Gianni Nunnari ve Shannon Gaulding'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Sony Pictures Television, Hollywood Gang Productions ve Critical Content şirketleri tarafından yapılmaktadır. Brody ve Anne Clements ise yapımcı olarak görev almaktadır.
Sherlock dizisinde canlandırdığı "Dr. John Watson" ve Fargo dizisindeki "Lester Nygaard" karakterleri ile bilinen İngiliz aktör Martin Freeman'in başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Adam Brody (Chips, The League, The O.C., Gilmore Girls), Edi Gathegi (The Blacklist, Proof), Otmara Marrero (Graceland, Ballers), Jocelin Donahue, Ashley Hinshaw (True Blood, True Detective), Kristen Ariza (Lie to Me), Kelvin Harrison Jr. ve Lovensky Jean-Baptiste (24) rol almaktadır.
Martin Freeman dizide mali suçlar konusunda uzmanlaşmış FBI ajanı Phil Rask karakterini canlandırıyor. Adam Brody ise Miami'de butik bir firmada çalışan kurnaz ve zeki finansör "Nick Talman" olarak karşımıza çıkıyor. Nick, sonradan babasının Phil Rask olduğunu öğrenir. Sorumsuz babası ile sorunlu bir ilişkileri vardır. Haksız yoldan kazandığı paraları saklamak için ortadan kaybolur. Dünyayı değiştirecek ve devrim yaratacak teknolojik bir proje üzerinde çalışan Kübalı Izzy Morales (Otmara Marrero) ile yolları kesişir ve tüm parasını projeye yatırım yaparak paralardan kurtulmaya karar verir. Edi Gathegi ise Haiti çetesinin ikinci reisi "Ronald Dacey" karakterini canlandırıyor. Ronald, Nick'in paralarla ortadan kaybolduğunu ve Rask'ın oğlu olduğunu öğrenince eline iyi bir koz geçer. Nick ve Izzy ile tehlikeli bir ittifak oluşturarak Rask'ı hedef haline getirir.
Hikayenin devamını oku
StartUp Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık