"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons
SEAL Team
Devam Ediyor
9.1 34 kişi Puan Ver

SEAL Team dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

SEAL Team

  • Ortalama 43 dakika
  • Dram
'Seal Team' 2017-2018 sezonunda CBS kanalında gösterime girecek askeri temalı aksiyon ve drama dizilerinden biridir.

"Sneaky Pete", "Homeland" ve "Justified" dizi çalışmaları ile bilinen Benjamin Cavell tarafından oluşturulan gösterinin pilot bölüm çekimleri Christopher Chulack (Animal Kingdom, Shameless, Longmire, ER) tarafından yapılıyor. İkili ile birlikte Ed Redlich, Sarah Timberman ve Carl Beverly üretimde görev alıyor. Prodüksiyonunu ise CBS Television Studios ile birlikte Timberman-Beverly Productions şirketi üstleniyor.
Dizinin başrol oyuncusu "Bones" dizisinde canlandırdığı "Seeley Booth" karakteri ile bilinen David Boreanaz. Boreanaz ayrıca "Angel" ve "Buffy the Vampire Slayer" dizilerinde canlandırdığı karakterler ile bilinir. Kadroda ayrıca en son "Bates Motel" de canlandırdığı "Dylan Massett" karakteri ile bilinen Max Thieriot, Neil Brown Jr. (Dirk Gently's Holistic Detective Agency, Insecure), Jessica Paré (Mad Men), A.J. Buckley (CSI: NY, Murder in the First) ve Toni Trucks (Hostages, Franklin & Bash, NCIS: New Orleans) isimleri öne çıkıyor. Tekrarlayan ve diğer rollerde ise Michael Irby, Jay Hayden, Alona Tal, Alexander Christopher Jones, Ahmed Lucan, Kerri Medders, Hunter Wilson, Stephen J. Cortez, Parisa Fakhri, Michael Ford ve Ron Roggé bulunuyor.

"Başarısızlık" ülkenin en seçkin ve özel operasyon güçleri Navy SEAL takımı için bir seçenek değildir. Bu aksiyon dolu yeni dizide, serin kanlı ve korkusuz savaşçılar kendilerini, imkansız olasılıklara karşı mücadele ederek, ülkenin en tehlikeli ve yüksek riskli görevleri içinde bulacaklar. Eve döndüklerinde ise farklı bir stresle karşı karşıyalar. Sırları saklamak, her an habersizce göreve çağırılmak ve çıktıkları her görevin son olabilme ihtimali kendileri ve aileleri üzerinde kaygı yaratıyor. Ancak dönüşü olmayan yeminleri ve vatanseverlik tutkuları herşeyden önce gelir.
Hikayenin devamını oku
SEAL Team Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık