"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun
Rosemary's Baby
Final Yaptı

Rosemary's Baby dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Rosemary's Baby

  • Ortalama 84 dakika


1967 basımı Ira levin'in aynı isimli romanı, Roman Polanski'nin 68 yapımı filminden sonra modern bir uyarlama olarak TV'ye de uyarlandı. Kitabın ve filmin aksine dizinin hikayesi New York'tan Paris'e taşınmıştır ve 4 bölümlük mini dizi NBC kanalında iki akşamlık (11-15 Mayıs) bir programa alınmıştır.

Guy Woodhouse aktörlük yapan ve mesleğinde yükselmeye çabalayan birisidir. Karısı Rosemary ile birlikte Paris’te bir apartman dairesine -hakkında bazı dedikodular duysalar da onlara kulak tıkayarak- taşınırlar. İkili yeni komşuları Castevet ailesiyle de kaynaşarak yavaş yavaş daha fazla vakit geçirmeye başlarlar, ama özellikle de Guy. Bu arada Rosemary sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenir ve Guy’ın da işleri beklenilenden daha kısa bir süre içinde açılmaya başlar.

Buraya kadar her şey yolunda gibi görünürken Rosemary bir süre sonra komşularının göründükleri gibi olmadığından ve bebeğiyle ilgili bazı kötü niyetlerinin olduğundan şüpheleniyor; dahası bu düşüncelerinin gerçek olup olmadığını ve bu yolda kocasına bile güvenip güvenemeyeceğini sorgulamaya başlıyor.
Hikayenin devamını oku
Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık