“kirpileri seviyorum. tanrının güçlü bir espri anlayışı olduğunu gösteriyorlar." -fringe
Paranoid
Devam Ediyor
7.8 13 kişi Puan Ver

Paranoid dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Paranoid

Paranoid' ITV kanalında gösterime girecek İngiliz-Amerikan yapımı komplo gerilim türündeki dizilerden biridir.
22 Eylül 2016 tarihinde İngiltere'de prömiyerini yapacak dizinin uluslararası yayın hakları ise Netflix'e aittir. İlk sezon sekiz bölüm olarak planlanmıştır.
Senaryo "The Paradise", "The Prisoner" ve "Conviction" çalışmaları ile bilinen Bill Gallagher tarafından yazılmıştır. Çekimlerini İngiliz yönetmen Mark Tonderai (12 Monkeys, The Five) ve Kenny Glennan (Being Human, Wired) yapmıştır. Yapımcı koltuğunda ise Gallagher ile birlikte Nicola Shindler ve Tom Sherry oturmaktadır. Bölümleri ortalama 47 dakika (reklamlar dahil) sürecek dizinin üretimi Nicola Shindler'in sahibi olduğu Red Production Company tarafından yapılacaktır.
Dizinin oyuncu kadrosu Indira Varma (Game of Thrones, Luther, Rome), Robert Glenister (The Musketeers, Close to the Enemy), Neil Stuke (Silk, Doctor Foster), Lesley Sharp (Scott & Bailey), Kevin Doyle (Downton Abbey, Happy Valley), Dino Fetscher, Dominik Tiefenthaler ve Polly Walker (Mr Selfridge) olarak açıklanmıştır.
Çok sayıda tanığın önünde, kırsal alanda bulunan bir çocuk oyun alanı içerisinde bir kadın doktor öldürülür. Bir grup dedektif tarafından basit bir cinayet soruşturması gibi görünsede olayın derinliklerine inildikçe işler gizemli bir hal alacak.
Hikayenin devamını oku
Paranoid Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık