"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood
Oasis
Devam Ediyor
9.4 89 kişi Puan Ver

Oasis dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Oasis

Yıl 2032, yer Londra… Dünya’da kaos, karmaşa ve yoksulluk yükselmektedir. Bir vaiz olan Peter Leigh, dünyanın bu durumuna karşın insanlara yardım etmekten vazgeçmez. Karısının ölümcül bir rahatsızlığı bulunmaktadır. Kendisi kilisesinde çalışmalarını sürdürmeye devam eder. Bir gün kendisine David Morgan tarafından bir teklif gelir. Mars’ta kurulan ilk koloni konumunda Oasis’in bu vaize ihtiyacı vardır. Peter Leigh ilk başlarda teklifi kabul sıcak bakmaz, ancak kiliseye yapılacak bir bağış söz konusu olur. Böylece vaizin ikna olması sağlanır.

Mars’a yolculuk başlar. Mühendis, botanikçi ve işçilerden oluşan bir grupla Oasis’e doğru yola çıkılır. Koloniye varıldığında koloni yönetimi bir vaizin gelmiş olduğuna inanamaz. Çünkü Peter Leigh’in yerine bir mühendisin gelmesi beklenmektedir. Akıllarda oluşan soruları cevaplayabilecek tek kişi David Morgan’dır. Ancak kendisi bir süredir kayıptır…
Hikayenin devamını oku
Oasis Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık