"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show
Marseille
Devam Ediyor

Marseille dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Marseille

  • Ortalama 41 dakika
  • Dram
Robert Taro 20 senedir Marsilya‘da belediye başkanlığı yapmaktadır. Hayatının en büyük parçası bu şehirdir. Şehir için yaşıyor dersek yalan olmaz. İşte bu 20 senenin sonuna doğru artık görevi bırakmaya hazırlanmaktadır. Ancak gitmeden önce liman bölgesine bir kumarhane tesisi kurmayı planlamaktadır. Hatta yıllarca yardımcısı görevinde bulunan ve kendisi gittikten sonra yerine geçmesine kesin gözüyle bakılan Lucas Barres‘i de bu konuda devam etmesi için ikna etmiştir.

“Ben avlanan bir timsahım. Isırmaya ve yemeye hazırım!!”

Ancak seçimler yaklaştıkça Barres hırsı, şehirdeki zenginler ve mafya liderlerinin menfaatleri doğrultusunda Taro‘nun izinden gitmekten vazgeçer. Bunu öğrenmesi ile birlikte Taro, tekrardan seçimlere girmeye karar verir ve aralarında büyük bir politik savaş başlar.
Hikayenin devamını oku
Marseille Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık