"erkeğin her adımı, her nefesi, her kelimesi ve hatta her bakışları yalan olabilir ama ağlamaları asla.." -icarly
Lucky Louie
Final Yaptı

Lucky Louie dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lucky Louie

  • Ortalama 30 dakika
Karısı çalışırken evde çocuk bakan bir adamı merkez alan Lucky Louie,ilk anda sanıldığı gibi bir aile dizisi değil. Belden aşağı esprileriyle farklı bir sitcom.

Lucky Louie, izleyici önünde beş kamerayla çekilen ve aile ilişkilerini anlatan bir sitcom. Ancak ele aldığı aile, özellikle de TV için yumuşatılmış davranış biçimiyle, hayli sıradışı. Dört yaşında bir kız çocuk sahibi olan Louie ve Kim, kıt kanaat geçinen, evliliklerinde sorun yaşayan bir çift. Dizi bu çiftin hayatından kareler sunarken yetişkinlere has durumlara, meselelere bolca yer veriyor ve alışılmıştan çok daha gerçekçi bir sit-com görünümü çiziyor. Başrol oyuncularından Pamela Adllon, senaryodakilerin kendi hayatındakilere çok benzediğini söylüyor: ''Senaryoyu aldığımda kocama verdim. Hiçbir şeyi okumaz gerçi ama, ''Hayatım, bunu okuman lazım.'' dedim. Biri evimize kamera yerleştirmiş. Çılgınlık bu.''

Adlon'ın dizide oynadığı karakter, Kim; Louis CK.'nın canlandırdığı Louie'nin karısı. Bir hastanede kadrolu hemşire olarak çalışıyor. Ailenin geçiminde aslan payı onun. Louie ise bir oto tamircisinde part-time çalışıyor. Gününün geri kalanını evde, dört yaşındaki kızları Lucy'ye bakarak geçiriyor.

Çiftin en iyi arkadaşları bir başka evli çift, Mike ve Tina. Ayrıca apartmanlarında siyahi bir çift, Kim'in puslu bir geçmişe sahip ağabeyi Jerry, Louie'nin annesiyle yaşayan ve karanlık işlerden para kazanan arkadaşı Richie de oturuyor.
Hikayenin devamını oku
Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık