"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends
Law & Order: True Crime
Devam Ediyor

Law & Order: True Crime dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Law & Order: True Crime

2017 sonbaharında prömiyerini yapacak olan 'Law & Order: True Crime' NBC'nin gerçek suç temalı antoloji türündeki dizilerinden biridir.

Law & Order serisinin bir parçası olan dizi, 15 Temmuz 2016 tarihinde start aldı ve Dick Wolf tarafından oluşturuldu. Sekiz bölümden oluşacak ilk sezon "Law & Order True Crime: The Menendez Murders" başlığını taşıyor. Kanadalı senarist René Balcer'in (Law & Order) dizi sorumlusu olarak görev aldığı dizide, Wolf ile birlikte Peter Jankowski ve Arthur W. Forney üretimde hizmet veriyor. İlk iki bölümün çekimleri ABD'li film yönetmeni Lesli Linka Glatter (Homeland, ER, Mad Men) tarafından yapıldı. Üretimini ise Universal Television ve Wolf Films şirketleri üstleniyor.

İlk sezon, 1989 yılında Beverly Hills'de zengin ebeveynlerini av tüfeği ile vahşice katletmekten mahkum edilen Menendez kardeşlerin davasını konu ediniyor. Duruşma sırasında kardeşler, cinayetleri yıllarca maruz kaldıkları cinsel ve psikolojik istismardan kaynaklı işlediklerini iddia ettiler. Jüri savunmanın talebini reddetti ve kardeşler şartlı tahliye imkânı olmaksızın ömür boyu hapis cezası aldılar.
Hikayenin devamını oku
Law & Order: True Crime Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, 0 mesaj

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık