"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal
Joey
Final Yaptı
8.9 40 kişi Puan Ver

Joey dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Joey

FRIENDS'İN BIRAKTIĞI YERDEN... JOEY LOS ANGELES'TA, STAR OLMA YOLUNDA.

Friends ekibinin tamamı kendi yollarına gidince, Joey Tribbiani de New Yok'tan ayrılır ve gerçek bir oyuncu olabilmek için Los Angeles'a taşınır. Bir zamanlar 'ailesi gibi olmuş arkadaşlarından' uzakta, bu kez 'aile bireylerini birer arkadaşa dönüştürmesi' gerekmektedir.

Gergin, güçlü ve seksi bir kuaför olan kız kardeşi Gina ona şirin bir daire satın alır. Joey yeni evini, Gina'nın 20 yaşındaki oğlu, bir roket bilim adamı olan Michael'la paylaşacaktır. Michael'ın 'kitap bilgisi', Joey'in ise 'yaşam bilgeliği' daha çoktur ve ikili iyi bir ekip olur.

Matt LeBlanc (Joey Tribbiani) Matt LeBlanc tarafından canlandırılan Joey, Friends dizisinin kahramanlarından biriydi. Yaşamını 'iyi bir oyuncu olacağı' güne endekslemiş Joey, kendi adını taşıyan yeni dizisinde düşüne bir adım daha yaklaşıyor ve Los Angeles'a taşınıyor. Joey rolüyle iki kez Emmy'ye aday gösterilen Matt LeBlanc artık kahramanlardan herhangi biri değil, kendi dizisinin ana kahramanı.

GINA TRIBBIANI (DREA DE MATTEO)
Joey'in kız kardeşi. Seksi bir kuaför olan Gina, genç ve güzel bir anne aynı zamanda. Bir de sık sinirlenen gergin bir kadın.

MICHAEL TRIBBIANI (PAULO COSTANZO)
Gina'nın oğlu. Genç bir dahi. Joey'in Los Angeles'taki en yakın arkadaşı. Aralarında dayı-yeğenden öte bir ilişki var.

ALEX GARRETT (ANDREA ANDERS)
Joey'in seksi komşusu Alex sıkı, işini çok ciddiye alan bir avukat. Los Angeles'ta karşılaştığı 'en güzel şey' belki de.
Hikayenin devamını oku
Joey Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık