"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother
Harley and the Davidsons
Devam Ediyor
8.7 38 kişi Puan Ver

Harley and the Davidsons dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Harley and the Davidsons

Discovery Channel'da 5 Eylül 2016 tarihinde gösterimine başlanan 'Harley and the Davidsons' tarihsel dönem draması türündeki dizilerden biridir.
Çekimlerini BAFTA ve IFTA ödüllü İrlandalı yönetmen Ciarán Donnelly (Vikings, Tyrant, The Tudors, Cold Feet) ve Stephen Kay'in (Sons of Anarchy, Covert Affairs, The Shield) yaptığı dizinin senaryosunu Nick Schenk (Narcos), Evan Wright (Generation Kill) ve Seth Fisher yazmıştır. Üretimi John Goldwyn Productions ve Raw Productions şirketleri tarafından yapılan gösteride John Goldwyn, Dimitri Doganis, Evan Wright ve Ciarán Donnelly yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Kuzey İrlandalı yapımcı ve yönetmen Peter McAleese ise (American Odyssey, Agatha Christie's Marple) dizinin yapımcılığını üstlenmektedir.
Başrollerini Hollandalı aktör ve şarkıcı Michiel Huisman (Game of Thrones, Orphan Black, Nashville, Treme), Bug Hall (Revolution) ve Robert Aramayo'ın (Game of Thrones) paylaştığı dizide ayrıca Daniel Coonan (Mayday), Philip Brodie, Annie Read, Essa O’ Shea, Hera Hilmar (Da Vinci's Demons), Gabriel Luna (Wicked City), Jessica Camacho (Sleepy Hollow), Stephen Rider (Daredevil), Sean H. Scully, Tommy Bastow, Wilson Bethel (The Astronaut Wives Club), Alex Shaffer ve Dougray Scott (Hemlock Grove) rol almaktadır.
Dizide, teknolojinin henüz yeni gelişme çağında olduğu 20. yüzyılın başlarında kurulan, Amerika'nın ve dünyanın en büyük motor üreticisi Harley-Davidsons'ın gerçek hikayesi konu edilmektedir. Hayallerindeki şirketi kurmak için Walter Davidson (Michiel Huisman), Arthur Davidson (Bug Hall) ve Bill Harley (Robert Aramayo) geçimini sağladıkları bütün servetlerini riske ederler. Çok farklı zorluklarla mücadele eden bu adamların hayallerini ve hedeflerini birleştiren motosiklete olan tutkularıdır.
Üç bölümden oluşan bu mini dizinin gösterimi 5-7 Eylül 2016 tarihleri arasında Discovery Channel'da yapılmıştır.
Hikayenin devamını oku
Harley and the Davidsons Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık