"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends
Baby Daddy
Devam Ediyor
9.4 129 kişi Puan Ver

Baby Daddy dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Baby Daddy

Baby Daddy' ABC Family kanalında 20 Haziran 2012 tarihinde prömiyerini yapan ve 5. sezonu ile devam eden komedi dizilerinden biridir.
"Sabrina ve The Teenage Witch" gibi dizilerin yaratıcısı Amerikalı senarist Dan Berendsen tarafından oluşturulan dizi Don't Borrow Trouble ve ABC Family Original Productions tarafından üretilmektedir.
Dan Berendsen ile birlikte Michael Lembeck, John Ziffren, Vince Cheung, Ben Montanio ve Heidi Clements yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.
Yapımcılığı ise Timothy Marx, Frank Pines, Nancy Cohen, Jan Siegelman ve David Hartle tarafından üstlenilmektedir.
Kaliforniya'daki CBS stüdyolarında çekimleri yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika uzunluğundadır.
Dizinin başrollerinde "Kyle XY" dizisi ile bilinen Jean-Luc Bilodeau, 90'lı yılların komedi dizisi "Full House" ta Teddy karakterini canlandıran Tahj Mowry, Derek Theler, Melissa Peterman (Reba) ve Chelsea Kane (Jonas) rol almaktadır.
New York'ta barmenlik yapan Ben Wheeler (Jean-Luc Bilodeau) aynı zamanda öğrenimini tamamlamaya çalışmaktadır. Bir gün eve geldiğinde kapısında eski kız arkadaşı tarafından bırakılmış bir bebek bulur ve hayatı alt-üst olur. Ne yapacağını bilemez bir haldeyken annesi Bonnie (Melissa Peterman), erkek kardeşi Danny (Derek Ler), en iyi arkadaşları Tucker (Tahj Mowry) ve Riley'in (Chelsea Kane) yardımları ile bu sevimli kız bebeğe bakıp, onu büyütmeye karar verir.
Hikayenin devamını oku
Baby Daddy Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

Yukarı Çık