"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Zoo
Devam Ediyor
9.0 306 kişi Puan Ver

Zoo dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Zoo

Bir zamanlar, insanoğlu tarafından evcilleştirilmeden ve hapsedilmeden önce, doğaya ve dünyaya hükmeden hayvanlar, bu güçlerini geri almaya karar verirlerse ne olur? Hayvan saldırılarını inceleyen bir bilim insanının hikayesinden yola çıkan ve insan/hayvan ilişkilerini hiç bakmadığımız bir yönden ele alan Zoo, James Patterson'ın çok satan romanından TV'ye uyarlanıyor.
Hikayenin devamını oku
Zoo Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 72 yorum

sherlockunhanimi
sherlockunhanimi 3 hafta önce

Of of of. İzlediğim en kaliteli yapımlardan biri. Günümüzde hayvanlara gereken önemin ve duyarlılığın gösterilmediğini, sanki bizim gezegenimizden değillermiş, yaşamaya hakları yokmuş gibi davranıldığını, eziyet edildiklerini, acımasızca katledildiklerini, soylarının tükendiğini bize bir kez daha hatırlatan ve daha dikkatli olmamız gerektiği konusunda derin bir mesaj veren ve derin bir anlam içeren, gerek kurgusu gerek senaryosu gerek oyuncularıyla beni benden almış dizi. Başlamayanlar için, bir saniye bile beklememeleri gerektiğini düşünüyorum.

0
blueAngel78
blueAngel78 4 hafta önce

Karpuz'un kabuğuna bakıp değerlendiren, tadını asla bilemez...
Son yıllarda "ÇEVRE KİRLİLİĞİ,hayvanların soyunun tükenmesine vurdumduymazlık,Dünyanın dengesinin şahsi çıkarlar için bozulup duyrsızlık konularına ;bizzat ele alan derin mana ve anlam içeren bir senaryoya sahıp bir yapım...
Çoğunuzun farkında olmadığı gerçekler var,günümüzde ÇİN,ve bazı ekonomısı gelişmiş avrupa ülkeleri köpekbalıgı yüzgeclerı tüketıyorlar.Evet yanlış duymadınız, KÖPEKBALIĞININ yüzgeclerını kesıyorlar,hayvanı o şekılde canlı olarak suya bırakıyorlar, daha sonra o kesılen yÜZGEÇLERİ KURUTUP ÇORBA YAPIYORLAR..
Şimdi biraz ENPATİ yapalım...Sizin kolunuzu bacağınızı kesseler, yarım bir canlı olarak hayatınızı sürdürmek ıster mısınız??HAYATINIZ ZINDAN OLMAZ MI?Cevap tabıkı hayır olacaktır..MADEM kendınıze yapılmasını ıstemedıgınız VAHŞETİ NEDEN DUYARSIZ KALIP ,BU VAHŞETI ELEŞTIREN BÖYLE KALITELI BIR DIZIYI ELEŞTIRESINIZ?????

0
blueAngel78
blueAngel78 4 hafta önce

Dizi'nin kategorisi "FANTASTİK" olabilir bu yüzden bazı olaylar, ve senaryosu bu kategorıyı begenmeyenler tarafından eleştirilebilir,fakat kendi kategorisinde gerek senaryonun akıcılığı, senaryo'da ki yaratıcı gelişmeler,kaliteli aksiyon,gerilim dram öğeleri; benim gibi bu türün sevenlerı tarafından beğenılıp takdir edılmektedir..
Öncelikle vasat bir bütçe ıle böyle kaliteli bir yapıma ımza atıkları için takdir etmek biz izleyicilerin VEFA borcudur....

1
Mertcan Kahraman
Mertcan Kahraman 2 ay önce

Kendini izletmeyi başaran bir dizi. Konu dikkat çekici, izlenebilir.

0
Niklaus M.
Niklaus M. 2 ay önce

Bu gibi dizi kategorisinde konusu farklı olan bir dizi bazı yerlerde efektler gerçekten kötü hele son sezonda abi bir goril yapmışlar ben sahteyim diye bağırıyor hiç mi uğraşmadınız kostümle

0
Epica
Epica 3 ay önce

@acelya0707, spoiler butonunu kullansaydın keşke.

0
Staly
Staly 3 ay önce

Ana konu güzel, efektler güzel. Ancak gerisi için bunları söyleyemeyeceğim, oyunculuk ve senaryo berbat. Aşırı derecede berbat. Çok yapmacık. Bu kadar güzel bir ana konu ve efektlerle neler neler çıkardı bundan, ama yapamamışlar; becerememişler. Olmamış.

4
dizikolik2
dizikolik2 4 ay önce

harika gidiyor

0
Dr.BarryWayne
Dr.BarryWayne 4 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Konu aslında çok iyi ama işleyiş tarzı pek beklediğim gibi değil hayvanları konu alabilir ve bu yükselişin doğal bir adaptasyon olduğunu işleyebilirlerdi ama şirketle savaşmayı seçmişler tamam hadi bu da iyi diyoruz fakat oyunculuklar biraz kötü gibi hele chloe beni deli ediyor . Onu da geçtim mantık hatalarıda atlanmıyacak gibi değil kısacası çerezlik bir dizi :/

8
Epica
Epica 5 ay önce

@muratoztuurk şu an yaptığın diziye başlayacak olanları diziye önyargıyla yaklaştırmak, 2-3 mantık hatası var diye bu kadar ortalığı velveleye vermeni saçma buluyorum, her dizide herkesin saçma bulduğu yerler var piyasada o kadar dizi varken gayet de özgün bir konusu var dizinin, ayrıca kimsse sana zorla izlettirmiyor diziyi. madem vakit geçirmek istiyorsun Orphan Black ve Chuck öneririm. hele ki o kadar çok boş vaktin varsa Bones izle gayet güzeldir.

1