"kan asla yalan söylemez." -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Vampire Diaries
Devam Ediyor
9.4 2277 kişi Puan Ver

The Vampire Diaries dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Vampire Diaries

Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.

Dizi bu hikâyeden yola çıkarak, ufak bir kasabadaki iki vampir kardeşin Elena isimli genç kıza karşı duydukları tutku yüzünden birbirleriyle mücadele içerisinde olmalarını konu alıyor. Vampirlerden daha iyi huylu olarak tanımlayabileceğimizin adı Stefan, daha sert ve karanlık görünümlü olan ve insan kanı içme konusunda herhangi bir vicdan azabı duymayansa Damon. Bu iki vampirin birbirleriyle mücadelesi sırasında yalnızca Elena değil, genç kızın ailesi ve kasabanın diğer sakinleri de tehlike altında olacak.
Hikayenin devamını oku
The Vampire Diaries Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 390 yorum

incimirayy
incimirayy 20 saat önce

Bu 7. sezondaki Rayna varya vampirleri öldürmeye çalışıyor iz kalıyor takip ediyor seni işte Raynayla Sybili benzeten bir tek ben miyim ilk çıktıya suyun içinden o sandım dedim o mu

0
göknu_somerhalder
göknu_somerhalder 2 gün önce

niye böyle oldu kii?

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 gün önce

THE VAMPIRE DIARIES 8.sezon 2. yarı dönüş tarihi 10 Şubat 2017 Cuma

0
Leather
Leather 4 gün önce

8X6 2 Aralıkta yayınlanıcak.

0
TakiP
TakiP 5 gün önce

İzlemeye değermi bilemedim şimdi.

0
begumundiyari
begumundiyari 6 gün önce

6. bölüm ne zaman yayınlanacak bilgisi olan?

0
berfincevik
berfincevik 7 gün önce

8/6 ne zaman geliyor

0
betym
betym 1 hafta önce

@katelena00, bence sen beni yanlış anlamışsın. ben senaristlere neden damon ı stefan gibi yapmadınız demiyorum ki. damon kötü karakter olarak diziye girdi insanlar sevdiği için karakteri yumuşatıldı.ama bi insan hem iyi hem kötü olamaz. damon şu durumda karaktersiz bi karakter. damon ı iyi bir karaktere dönüştürüpte belli aralıklarla ayarlarını bozarak diziyi ilerletme çabası bu. bu sezon ki kötü karakterimiz harika bence dizi kötü karakterler açısından çok iyi ilerliyo. ama damonı bu kadar sevdirip, damon ı düzeltip düzeltip geri de bozmalılar yani. damon geçen sezon bonnie için ne fedakarlıklar yaptı. bu sezn öldürmeye kalktı. bu kadar kutupta olmamalı. hadi buna rağmen damon aşığı bi çok insan var bide benimkisi gibi yorumları da kaldıramıyolar. ben asıl ona dikkat çektim ilk yorumumda. körkütük bağlanmışlar damon a tek laf ta ettirmiyolar. neyse ben iyi olan damon ı seviyordum. şu durumda artık iyi olsa da sevmeyeceğim.

2
akcweb
akcweb 1 hafta önce

içine ettiler artık bölümlerin arasını çok fazla açıyorlar.

0
Katelena00
Katelena00 1 hafta önce

@betym dediklerimi kendi açından anlıyorsun. Ben Damon fanı ergen bir kız değilim. Sonuç olarak bu bir dizi gerçek hayatta ki gibi insanların ders almasını bekleyemezsin.Eğer Damon da Stefan gibi ders alıp insanlara zarar vermezse ne farkları kalır ki? Damon ın rolü bu. Başta da kötü karakter olarak gelmedi mi? Eğer senin dediğin gibi olsa dizinin bir ekşını kalmazdı.Adı üstünde bu bir kurgu. Ama yine sevmeyebilirsin tabi senin düşüncen..

2