"bazı insanlar doğru ailede doğacak kadar şanslılar. diğerleri kendi kaderlerini çizmek durumunda." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Shannara Chronicles
Devam Ediyor
9.3 724 kişi Puan Ver

The Shannara Chronicles dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Shannara Chronicles

Terry Brooks’un Shannara Efsanesi isimli fantastik kitap serisinden uyarlanacak olan dizi, şimdiki medeniyetin yok olmasından binlerce yıl sonraki bir zamanda geçiyor. Orta Dünya'da geçen dizinin ilk sezonu serinin ikinci kitabı olan The Elfstones Of Shannara’yı ele alacak.
Hikayenin devamını oku
The Shannara Chronicles Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 195 yorum

xlarqe1345
xlarqe1345 1 hafta önce

elfiz diye mutlu sanıyorlar

0
team_z
team_z 2 hafta önce

2 ci sezonun 2017 ilk alarinda baslanacagi habri verildi

0
CaptanAmeriqa
CaptanAmeriqa 2 hafta önce

Hacı abi bir suparnatural yada arrow deil
Bruda sam ve Dean'da olsaydı tuz ruhuynan
dalarlardı seytana
Amma lakin kendine has bir tarzı var ve mükemmel
Crixus ta ayrı bir hava katıyor ;)
Bizimlesin --- The Shannara Chronicles---
Not:Eretiria hep kalbimizdesin bunu bilesin Güzelim

0
kutlama
kutlama 4 hafta önce

yorum yazan @fhmbldk kesinlikle notunda belirttiğin gibi okula gitmemelisin çünkü senin gibi fazla pişmiş çok zeki beyinler yeterince üniversitenin adını kirletiyor. taşlaşmış zihniyetinle birine cevap verirken kendini öven kişisel egonla çamur banyosu yapsan yine kirlenmezsin çünkü sana göre çok temizsin ama genelgeçer ana düzlem doğrularına göre de yamuk yanlış yarımsın.

0
blueAngel78
blueAngel78 4 hafta önce

Tek kelime ile muhteşem..
Bu diziyi ya seversiniz, yada sevmezsiniz..RPG oyunları oynamış, olanlar( misal :Sacred Gold,w.o.w.(Warlord's Butlecry) Wood Elf,Dark Elf,Hıgh Elf,Gnome.Orc,GoblinTroll gibi Mistik yaratıklara mutlaka aşinadır..Aşırı realist,hayal gücü olmayan kişiler bu tür kavramları kavrayamayacaklarından dolayı hiiiiç boşuna Böyle kalıtelı bir yapımı karalamaya kalkmasınlar çünkü2. sezon çekilmeye başlandığı gibi, 3. sezonun onayıda çoktan onay aldığını belirtmekten büyü keyif duyuyorum

0
efsanepolat2
efsanepolat2 1 ay önce

2. sezonu ne zaman gelir,merakla bekliyorum.

0
riddck
riddck 1 ay önce

bi Merlin değil ama idare eder işte

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 1 ay önce

İlk başlarda dizi sıkıcı gelebilir ama bölümler ilerledikçe ritmini bulmaya başlıyor. Özellikle final bölümüyle 2.sezona bir çok soru bıraktı denilebilir.
Fantastik türü dizilerden hoşlanıyorsanız tavsiye edilir. İzlemeye değer bir dizi bence.

0
daldakor
daldakor 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Severek başladığım ancak soğuyarak bıraktığım dizi. Öncelikle şunu belirteyim, diziye 'dandik, çöp, ergence' vs. demeyeceğim zira beğenmek ve beğenmemek tamamen görecelidir, ben beğenmedim ancak bu, diziyi kötü ya da ergence yapmaz; senin beğenmen de diziyi müthiş, efsane vs. yapmaz. Sadece sen beğenmiş, ben beğenmemiş oluruz o kadar. Bu nedenle okurken bunun öznel bir değerlendirme olduğunu unutmadan okuyunuz.

Düşsel (fantastik) kurgulara aşığım, düşsel dünyalar ve öğeler ilgimi aşırı çeker. Bu diziye de o merakla başladım. İlk bölüme bayıldım, ancak "Umarım klişelerle doldurmazlar diziyi" diye dualar ederek izledim. Sezon ilerledikçe, her bir bölümde de klişelerin feriştahını yaptılar. Dizide bir muhteşem-müthiş-kusursuz kral soyu var, bir de bu kralın kalan son oğlu (Ne kadar şaşırtıcı değil mi? Kusursuz kral ve onun son oğlu.) Bu oğlan da babası gibi yüce, çok çok çok güçlü, büyü damarlarında akıyor, yüce bir kaderi var ancak çaylak (Yine şaşırdık mı?) Bir de kız var. O da esas kızımız, müthiş birisi o da. Savaşçı, güzel, kurtarıcı, fedakar... Yani dizide esas oğlan-esas kız klişesi mevcut. God Mode'a boğulmuş yüce karakterlerimizle God Mode klişesi de mevcut. Hele bir duridimiz var, tamam bizim Crixus reyizi ben de çok severim de o role o adam gitmemiş abi. Gandalf gibi bir karakter olan druidi genç, yakışıklı, karizmatik abimiz oynayınca bir de üstüne bu abimiz de God Mode'un tillahı olarak aşırı güçlü, aşırı bilge, aşırı karizma olunca... E ama bu kadarı da fazla.

Yani dizi tamamen klişelere boğulmuş. Eğer klişelerden nefret eden, esas oğlan ve kızlara gıcık olan bir izleyiciyseniz bu diziden uzak durun. Ha yok ben onlara takılmam, macera olsun büyü olsun bol fantastık aksiyon olsun yakışıklı/güzel karakterler olsun diyorsanız durduğunuz kabahat, sadece bir macera dizisi olarak bakarsak gayet güzel bir yapım.

İyi seyirler dilerim.

1
xfalcon
xfalcon 2 ay önce

Dizide bazı yanlışlar ve hatalar olsada güzel bir diziydi, insanı içine çekiyor. Bu arada Allanon'un heykelini diksek t*şaklarına beton yetmez...

3