"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Flash
Devam Ediyor
9.4 5247 kişi Puan Ver

The Flash dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Flash

CW, bir başka DC evreni kahramanı olan Flash'ın dizi çalışmalarına başladı.
DC elemanlarından Geoff Johns’un yazacağı ve iki Arrow yaratıcısının -Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti- da yer alacağı, Central City Flash’ine odaklanan projeye kanal tarafından hız verilmiş durumda.

Dizi, Central City Polis Birimi’nin adli laboratuarının bir üyesi olan ve günlerini suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplamakla, daha teatral lezzeti olan kötü adamları ise süper hızını ve kırmızı tulumunu kullanarak yakalamakla geçiren Barry Allen'ın yaşadığı maceraları konu alacak. Flash haftalık formatta kullanılacak konuya ve kötü adamlara sahip olacak.
Hikayenin devamını oku
The Flash Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 863 yorum

gegeru
gegeru 1 gün önce

My name is fastest man and I am the Barry Allen alive. When I was killed by the impossible I saw my mother a child. My murder went to prison for her father. Then the impossible made me the accident. To the ordinary forensic scientist I am an outside world, but secretly I find others like me to fight crime and use my speed. And one day, I'll find who the Flash and get justice for my mother. I am the father

0
ayça415
ayça415 4 gün önce

My name is Barry Allen and I am the dumbest man alive.To the outside world I am an ordinary forensic scientist but secretly I use my speed for fucking timeline, fucking Iris and acting stupid. I am the flash.

2
Beyonder
Beyonder 5 gün önce

@bluetixx, şimdi çocuksu geliyor hepimize çünkü şimdi Marvel dizi sektörüne el attı. Eskiden dc at koşturuyordu biz de doğal olarak severek, iştahla ve fazla sorgulamadan izliyorduk. Dc'nin dizilerinin çocuksu olduğunu Marvel dizilerini art arda çıkarınca daha iyi anladık. Artık önümüzde karşılaştırabileceğimiz diziler geldi, ama ben hala daredevil ile flash'ı karşılaştırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum daredevil ile arrow olur ama flash olmaz. Sadece <daredevil değil diğer marvel dizileri, gelmiş ve gelecek olanlar, de gayet güzel ve yetişkinlere göre. Bu sene ve bir sonraki sene çıkacak diziler de gelince şimdi aksini düşünenlerde bizim gibi düşünecek. Agents of shield, ghost rider, inhumans, x men legion, iron fist, defenders, luke cage, jessica jones, daredevil, the punisher birde bazılarının crosseverları olacak aralarında (ki dc'ninkileri sollayacağına inanıyorum).

1
agelooq7
agelooq7 5 gün önce

İzleyecek dizimi arıyorsunuz ? Tavsiyeye ihtiyacınız mı var ?
BUYRUN

http://dizivix.blogspot.com/

6
agelooq7
agelooq7 5 gün önce

http://dizivix.blogspot.com/ siteye uğramayı unutmayın 22 Dakikanın izinden gidiyoruz )

6
Crystalize
Crystalize 5 gün önce

O değilde Palmer'ı bi türlü sevemiyorum zamanında Chuck dizisindeki Daniel Shaw Rolünden dolayı...

0
Megaladon
Megaladon 1 hafta önce

Benim adım Barry ben bir malım canım sıkıldıkça zamanın içine ederim bide dayak yemeyi severim.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 1 hafta önce

THE FLASH 3. sezon 2. yarı dönüş tarihi 24 Ocak 2017 Salı

1
Kinaye Sultan
Kinaye Sultan 1 hafta önce

Senaryoyu zekamıza hakaret etmeden yazsalar iyi dizi aslında...

2
duhan4141
duhan4141 2 hafta önce

yeni bölümler gelisn artık lütfen

2