"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Blacklist
Devam Ediyor
9.4 337 kişi Puan Ver

The Blacklist dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Blacklist

Dünyanın en çok aranan suçlusu gizemli bir şekilde teslim olur ve birlikte çalıştığı herkesin ismini vermeyi teklif eder. Tek şartı görünürde hiçbir bağlantısı olmayan FBI ajanı (Megan Boone) ile çalışmaktır.
Hikayenin devamını oku
The Blacklist Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 78 yorum

Pashacnc
Pashacnc 9 saat önce

4. Sezon bitti hala ritmi sürüyor.

0
Globocnik
Globocnik 4 gün önce

Neredeyse 3 haftadır yeni bölüm yok. Ne zaman yeni bölümler yüklenecek?

0
biologist87
biologist87 1 hafta önce

Mükemmel bir dizi. Oyuncuların karakterlere bu kadar güzel oturması şüphesiz diziyi mükemmelleştiren ayrıntılardan. The mentalistten sonra benzer tadı aldığım tek dizi oldu The Blacklist.İzlemeniz tavsiyedir, pişman olmazsınız.

0
Globocnik
Globocnik 2 hafta önce

Kesinlikle son dönemde seyrettiğim en iyi dizilerden bir tanesi. Mutlaka seyredin.

0
risk analisti
risk analisti 3 hafta önce

Kategorisindeki dizilerin bir tık üstü, çıtır çerezlik bir dizi. James Spader'ın üst düzey oyunculuğu diziyi bir tık daha yükseltiyor. İzlendikten sonra illa merak edip devam ettirten dizilerdendir. Rahatlıkla başlanılabilir.

0
blueAngel78
blueAngel78 3 hafta önce

İlginç bir dizi,senaryoya ciddi emek sarfedilmiş,oyunculuk performansı ıyı,henuz birkaç bölümünü ızledım,yenı başladım...Polisiye +Gizem kategorisinde önemli yapımlardan biri....

0
Tool
Tool 3 hafta önce

http://www.imdb.com/title/tt5592230/
4x8 Dr.Adrian Shaw (Conclusion) bölümünün sonuna göre Ocak ayında çıkması öngörülen The Blacklist: Redemption'un imdb linki. Şu ana kadar 5 fotoğraf yayınlandı, fotoğraflara, dizinin info'suna ve dizinin kapağında yazan 'Red taught them well' yazısına göre Tom ve annesi Raymond gibi Blacklist suçlularının peşinden gidecek. Ayrıca Mr.Kaplan ve Reddington'un birlikte fotoğrafları da var. Muhteşem şeyler göreceğiz ilerleyen zamanlarda.

0
iboparing
iboparing 3 hafta önce

İlk yabancı dizim ve iyi ki bu diziyle başlamışım gerçekten çok kaliteli bir dizi. Diziye başlama niyetindeyseniz düşünmeden başlayın.

0
tahakaraoglu
tahakaraoglu 1 ay önce

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki bunca yıldır dizi izleyicisiyim hayatımda ilk defa bir dizi ile ilgili yorum yazıyorum. Raymond Reddington bir süre sonra efsane bir adama dönüşüyor. Giyimi, konuşması, hikayeleri, mimikleri, insanlığı, acımasızlığı ve sevgisi. Hepsi bir adamda bir araya gelmiş. Muhteşem bir karakter dediğim gibi bazen acımasız ama bir o kadarda babacan bir karakter. Dizi sürekli ters köşe yapıyor. Bizim klasik türk dizileri gibi sonraki sahneyi yada bölümü tahmin etmeniz neredeyse imkansız. Kesinlikle çok geç olmadan başlayın kesinlikle........

0
RaymondReddington
RaymondReddington 1 ay önce

Düşünmeden başlayın.

0