"zaman her şeyin ilacıdır sözü tamamen bir yalan. uyku her şeyin ilacıdır." -the simpsons
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Big Bang Theory
Devam Ediyor
9.4 1222 kişi Puan Ver

The Big Bang Theory dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Big Bang Theory

KARŞIT DÜNYALAR ÇARPIŞINCA...

En büyük zevkleri kuantum fiziğine kafa yormak olan üstün zekalı iki arkadaş, güzel bir kızla karşılaşınca ne yaparlar? The Big Bang Theory, işte o karşılaşma anında gerçekleşen büyük patlama ve sonrasını anlatan bir komedi dizisi...

Okullarda "inek" olarak tabir edilen öğrencileri hatırlarsınız. Kafalarını kitaptan kaldırmazlar, derslerden daha önemli bir hadise yoktur hayatlarında ve ilerleyen yıllarda ya matematikçi olurlar ya da fizikçi. Bazıları şansı yaver giderse bilim dalında Nobel ödülü bile alabilir. Ama gelin görün ki insanlarla daha doğrusu karşı cinsle ilişkilerin denklemini bir türlü çözemezler. The Big Bang Theory, tam da böyle iki arkadaşın öyküsünü anlatıyor. Leonard ve Sheldon adlarındaki iki arkadaşın oturdukları apartmanda yan dairelerine yeni bir komşu taşınır. Adı Penny olan bu komşu güzeller güzeli bir sarışındır. Üstelik maceralı bir ilişkiden daha yeni sapasağlam ayakta çıkmıştır. Penny, zekaları gereğinden fazla ilerlemiş, ancak kızlar konusunda oldukça geri kalmış bu yeni iki komşusuna hayat hakkında öğretebileceği bir şeyleri olduğunu düşünmektedir. Yaşanacak olanlar da zaman içinde onun ne kadar haklı olduğunu gösterecektir.
Hikayenin devamını oku
The Big Bang Theory Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 168 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 5 gün önce

THE BIG BANG THEORY - 10. sezon 2. yarı dönüş tarihi 2 Şubat 2017 Perşembe

0
ayarless
ayarless 1 hafta önce

yeni bölüm niçin yok

0
AsliBayram
AsliBayram 2 hafta önce

10. sezon başlamadan önce tüm diziyi yeniden başlayıp izledim. Dizi kendini bıktırmadan 3-4 kez baştan izletebilecek efsanelikte arkadaşlar. Kesinlikle izleyin

0
berkekolik
berkekolik 2 hafta önce

Bir tek ben mi çok keyif alıyorum izlerken hep yorumlar olumsuz yav :S Beğenmeyen izlemesin niye bu kadar eleştirip başka dizilerle kıyaslıyosunuz. Bende sizin önerdiğiniz diziyi beğenmiyorum.

0
KafasıYeniGeldi
KafasıYeniGeldi 2 hafta önce

Herkes hayranlıkla bahsetmiş diziden ama ben daha ilk bölümün 10. dakikasında bıraktım izlemeyi saçma gereksiz hatta basit bir dizi.

14
kazimadilovic
kazimadilovic 4 hafta önce

Kesinlikle bok gibi bir dizi! Sizi sadece belaltı esprilerle güldürmüyor bir Friends bir HIMYM gibi! Bunlarda kötüdür ama TBBT ap ayrı bir noktadadır., Her karakter birbirinden tırt yapmacık izlemeyin... -Bazinga!!!!

22
SosyopatTate
SosyopatTate 2 ay önce

İnsanı tüm sıkıntı ve dertlerinden uzaklaştırabilecek bir dizi. Belki bir sonraki bölüm ne olacak diye merak ettirmiyor ama çok keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Sıkıldığım zaman rastgele bi bölüm açıp kafamı dağıtıyorum

0
aNLaNL
aNLaNL 2 ay önce

buruşuk tavşan

1
renkligunce
renkligunce 3 ay önce

100. sezon olsa da güldürcek bi dizi bu

1
bilinmesigerekmeyen
bilinmesigerekmeyen 3 ay önce

TBBT 2007 den beri izlenen ve izleyici kaybetmek yerine her gün yeni izleyici kazanan komedi dizisi. Oysa ki 9 sene de nice diziler final verdi, ara verdi ve ilgi çekmek için kadro, senaryo değişimi yaptı. TBBT bu diziler arasında yer almayıp ilk gün ki tadını devam ettiriyor. Dizinin kalitesi izlemeyenlerin bile bilgisinde o yüzden efsane bir dizi.. Ve o yüzden biz her bazinga denilince sadece sheldon'un o masum gülüşünü hatırlıyoruz.

3