"Kocaman sarılmak istediğin insana,küçücük merhaba demek zorunda kalmak da en acısı." - The Originals
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Sons of Anarchy
Final Yaptı
9.5 544 kişi Puan Ver

Sons of Anarchy dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Sons of Anarchy

Motorsikilet Kulübü MC, Kaliforniya'nın küçük kasabasında, kanun adamlarına karşı kendi yasa dışı varlığını korumaya çalışır. Kulüp, bir yandan içinde bulunduğu kuralsız yaşamını sürdürmeye çalışırken, diğer taraftan da bölgenin suç ve uyuşturucu ağına karşı direnç göstermek zorunda kalır.

Şimdi zaman, Haley Davidosnlar, Night Trainler ve Road Kingler'in zamanı. Sons of Anarchy, Amerika'da uzun yıllardan bu yana varlığını sürdüren motorsiklet çetelerinin yaşamlarını gözler önüne seriyor. Para, kan ve gücün çekiciliğine dair sürükleyici bir dizi.
Hikayenin devamını oku
Sons of Anarchy Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 93 yorum

coolworm
coolworm 7 gün önce

turk dizilerinin yabanci versiyonu resmen. sadece işin içinde motor çetesi var. yoksa entrika ustune entrika.

1
Hyprox
Hyprox 2 hafta önce

JAX ÖLÜCEK

8
Gakko
Gakko 3 hafta önce

baştan sona efsane bir dizi. yorum yapanların profil resimlerine dikkat ederseniz diziyle alakalı şeyler görürsünüz bu da başarısını kanıtlar bence.
***-SAMCRO-***

0
Sadık Alvarez
Sadık Alvarez 2 ay önce

çok büyük bir sinirle son sezona gelip gerizekalı gibi spoiler kokan videolar izleyip son sezonu izlememe gerek kalmamıştı jemma uyuzu sağolsun bazı bölümler sinir krizine soksada bazı bölümler sıkıcı olsada onun dışında çok şahane bir diziydi keşke o videoları izlemeseydimde charlie hunnam'ın oyunculugu son kez görmüş olsaydım ah ah

1
nezirfidan
nezirfidan 3 ay önce

1 Skyler 2 Gemma 3 Tara orospuların şahları

3
laga56
laga56 3 ay önce

Benim şu an tek düşüncem breaking bad prison break gibi kaliteli dizileri bitirdiğindeki o boşluk insanı mahvediyor bundada böyle olacak onu düşünüyorum :(

1
laga56
laga56 3 ay önce

SADECE BAŞLAYIN ZATEN MOTOR SEVİYORSANIZ KENDİNİZİ DİZİNİN AKIBETİNE KAPTIRIRSINIZ

0
erebosdaughter
erebosdaughter 4 ay önce

İzledikten sonra bambaşka bir bakış açısı kazandım kötü insanlar kaybedecek ben dahil...Müzikleriyle olsun yaşam tarzıyla olsun hayatıma renk kattı. Sayesinde lider olmayı ,silah kullanmayı ,derinden sevgi duymayı ,intikamın yakıcılığını ve harley davidson aşkını öğrendim teşekkürler Kurt Sutter. Come join the murder... Sabahın 6'sında bitirdiğim bu dizi bana içmediğim halde sigara yaktırdı...

1
Alphynn
Alphynn 5 ay önce

Efsanelerin efsanesi... Emin olun diziyi bitirdiğinizde geriye dönüp tekrar tekrar izleyeceksiniz. Eğer içinizde azıcık motorcu ruhu varsa SoA sayesinde bu daha da ortaya çıkacak. Şuan hangi diziyi izlersem izleyeyim Samcro'nun tadını alamıyorum. Yeri doldurulmaz bir dizi ve izlemeniz gereken dizilerden biri..

0
sertacr88
sertacr88 6 ay önce

Efsane dizidir. Bütün motorcuların izlemesi gerekir. zaten ilk bölümlerden sonra bütün aksesuarlarını alıyorsunuz. Nerdeyse California ya gideceksiniz o derece Asslaaaaa benzeri bir dizi yapılamayacaktır.

0