"tonight is the night!" -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Oz
Final Yaptı
9.3 270 kişi Puan Ver

Oz dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Oz

Oswald Hapishanesi'ne hoş geldiniz... Ama Oz adıyla da bilinen bu özel hapishaneye adım attığınzda, 'hoş bulduk' demek de biraz zorlanacaksınız; çünkü Oz'da sınır tanımayan, sert olaylara tanıklık edecek ve mahkûmlarla gardiyanların nasıl bir psikolojiye sahip olduklarını çok daha iyi anlayacaksınız...

Suçluları ıslah edebileceğini düşünen bir idealist olan Tim McManus (Kinney) tarafından yönetilen bu cezaevinin tüm sakinleri, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilimek için mücadele veriyor; çete üyeleri, eşcinseller, Latinler, Müslümanlar... Kimi uyuşturucu ticareti ya da diğer gruplar üzerinde güç kazanabilmek için savaşıyor. Kimi paranın peşinde; kumar oynayarak ya da başka türlü dümenlerle paraya kavuşmaya çalışıyor. Bazı mahkûmlar ise sadece tahliye olabilecekleri günü görebilmek için hayatta kalmaya çalışıyor, hatta sadece yarını görebilmek için...
Hikayenin devamını oku
Oz Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 99 yorum

Renaisssance
Renaisssance 3 ay önce

bu yıl bitirdim , resmini her gördüğümde tıklar girerim. ilk önce prison break'i izlemiş biri olarak söylüyorum kıyaslama bile yapılmaz. hapishane dizisi dediğin budur.

0
The Sparks Of Angel
The Sparks Of Angel 3 ay önce

"şiddet kendi iyiliği için hiç bir sonuca varamaz." -oz

0
erkansahin6
erkansahin6 5 ay önce

yabancı dizilere ilk adımı OZ ile yapmıştım. hayatımda izlediğim en güzel hapishane dizisidir. prison 2. gelir benim için ...

0
Theocoles
Theocoles 6 ay önce

Düşünmeden başlayın zira izlerken çok fazla şey düşüneceksiniz.

0
lifescuksapo
lifescuksapo 6 ay önce

one of the best off all time

0
STARBLACK
STARBLACK 6 ay önce

Dünya tarihinin en iyi dizisi

0
swatsamet
swatsamet 6 ay önce

Abi böyle bir dizi yok ya efsane bir şey

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 8 ay önce

En yakınınız bana önerebileceğin bir dizi var mı diye sorsa tartışmasız ilk bu dizinin adını söylerim. Kesinlikle başyapıt olan bir dizidir. Bütün dizi severlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizidir. Asla vakit kaybetmesiniz.

0
zeedat
zeedat 8 ay önce

Büyük bağımlılık yapan diziyi; 2 haftada bütün bölümleri bitirdim. Herşeyden önce dizide çok sertlik var. İnsanı rahatsız eden bir çok sahnesi var. Oyunculuk ve konu açısından çok doyurucu. Yıllar öncesinde yapılan bir diziyi sıkılmadan izledim. İktidar mücadelesi, uyuşturucu, pervertlik, seks herşeyi bu dizide bulabilirsiniz.

0
boris_antonoV
boris_antonoV 9 ay önce

Ya yapılan yorumları beğenmeye çalışıyorum zaten beğenmişim.. tekrar tekrar okuyorum yorumları bile. Öyle bir sevda Oz sevdası!

0