"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Once Upon a Time
Devam Ediyor
9.4 705 kişi Puan Ver

Once Upon a Time dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Once Upon a Time

Hepsi sonsuza kadar mutlu mesut yaşadılar.… Ya da herkesin bu cümleye inanması sağlandı. Şimdi 28 yaşında olan Emma Swan kendisine nasıl bakacağını biliyor çünkü bebekken terk edildiğinden beri o bunu zaten yapıyor ama onunda yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar buluyor ve işte her şey burada değişmeye başlıyor...

Henry şimdi 10 yaşında ve Emma'nın yardımına muhtaç. Çünkü Henry aslında Emma'nın alternatif bir dünyadan geldiğine ve Pamuk Prenses ve yakışıklı Prens'in kızı olduğunu inanıyor...
Sahip olduğu masallar kitabına göre, onu Korkunç Cadı'nın lanetinden korumak için başka bir diyara göndermeleri gerekiyordu bu sayede cadı masallar ülkesinde kapana kısılmış, zamanda donmuş olacaktı ama tabi ki Emma bu hikâyenin bir kelimesine bile inanmamaktadır.

Emma bu küçük çocuğu alıp yaşadığı yer olan Storybrooke'a götürür fakat Henry'nin durumuna endişelendiğini için bir süre orda kalmaya karar verir. Orda geçirdiği zamanda Storybrooke'ta çok daha değişik şeyler döndüğünden şüphelenecektir. Orası sihrin unutulduğu ama gücünün de çok yakında hissedildiği, tüm masal karakterlerinin yaşadığı ama bir zamanlar kim olduklarını hatırlamadıkları bir yerdir.

Tüm dünyaların geleceğe dair verecekleri bu epik savaşta Emma'nın kaderini kabullenmesi ve çılgınlar gibi savaşması gerekmektedir...
Hikayenin devamını oku
Once Upon a Time Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 144 yorum

alicecheshire
alicecheshire 2 hafta önce

Peter Pan var diye başlıyorum kaçıncı bölümde hfjdksfgh

0
minatolunn
minatolunn 2 hafta önce

9. bölümmmmmmmm hadiii

0
goghflora
goghflora 4 hafta önce

"İnsanlar hayatın boyunca sana kim olduğunu söyleyip duracak. Yapman gereken tek şey onlara ben buyum demek." alıntısıyla başladım. Zaman zaman sıkmasına rağmen şuan 6. sezondayım. Eğer masalları seviyorsanız küçük nedenlerle bile bağlayabilirsiniz kendinizi diziye. Çoğu zaman Emma'nın kırmızı ceketi, çoğu zamanda Ginnifer Goodwin ve Josh Dallas çiftinin gerçek hayattaki birlikteliğinin güzelliği için mesela.

0
n e o
n e o 1 ay önce

6.sezoooooooon

0
kivircikkafa
kivircikkafa 1 ay önce

lanet yapan çıksın kasıyo

1
shutuploser
shutuploser 1 ay önce

Oyunculara Emma'nın kırmızı ceketini de eklemeleri lazım bence

0
liquidfire
liquidfire 2 ay önce

Dizinin en karanlık sezonu 5. sezondur.

1
wonderlandsalice
wonderlandsalice 2 ay önce

başladığınızda bırakmak istemeyeceğiniz bir dizi. benim favorimdir. sadece bir oturuşta izlemeyin hem biraz zaman geçince unutuyorsunuz ki unutmamalısınız yoksa olayları kaçırır, toparlamanız çok zor olur. hemde izlenilecek bölüm kalmadığında kendinizi boşluğa düşmüş gibi hissedersiniz. şuanki sezon eski sezonların tadını vermesede her bölüm kendini merak ettirmeyi başarıyor.

0
Carmelo
Carmelo 2 ay önce

Bildiğiniz tüm masal kahramanlarını unutun, çünkü onları farklı şekilde baştan tanıyacaksınız. Gayet güzeldi son sezon biraz bozdu açıkçası umarım o eski havayı yakalar yoksa final yapması hepimiz için en iyisi olur.

1
Yaren Salvatore
Yaren Salvatore 2 ay önce

Sadece Rumpelstilskin'in gülüşü için bile izlenir

0