"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Mr. Robot
Devam Ediyor
9.4 5189 kişi Puan Ver

Mr. Robot dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Mr. Robot

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizide Eliot karakterine Rami Malek (24, The Pasific), gizli hacker grubunun liderine Christian Slater (Mind Games, Breaking In) hayat verecek. MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.
Hikayenin devamını oku
Mr. Robot Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 755 yorum

agelooq7
agelooq7 5 gün önce

İzleyecek dizimi arıyorsunuz ? Tavsiyeye ihtiyacınız mı var ?
BUYRUN

http://dizivix.blogspot.com/

2
agelooq7
agelooq7 5 gün önce

http://dizivix.blogspot.com/ siteye uğramayı unutmayın 22 Dakikanın izinden gidiyoruz )

2
gokaytekinn
gokaytekinn 7 gün önce

Diziyi anlamayan da gelip ergen dizisi diye sallamasın birader ufak detayları ufak beyninizle kaçırıyosunuz gelip diziye sallıyosunuz

1
coolworm
coolworm 1 hafta önce

ilk sezonu gayet guzel. basarili.

0
spykinqer
spykinqer 2 hafta önce

Ergen dizisi. Şunu 25 yaş üstü izliyorsa acıyorum !

15
Clexa Shipper
Clexa Shipper 2 hafta önce

3. sezon ne zaman

0
nuzhet
nuzhet 2 hafta önce

C:/Windows/system32> System.Diagnostics.Process.Start(“http://www.whoismrrobot.com”)

0
alicecheshire
alicecheshire 3 hafta önce

Dizi hakkında en sevdiğim bu aslında. Herkes devrim falan bekliyordu, (Ki, kabul bende öyle) ama daha çok psikolojik sorunlara kaydı. Bence makuldu. Ha dedin mi devrim falan olmuyor sonuçta. Normal bir insan bunları yaşasa n'olurdu bilemiyorum ama bunları yaşayan Elliot. Karakteri açısından bakmalıyız bence.
Misal, şu *Gerisinde minik bir spoi* 'Din' konusunun olduğu sahnede çocuğu serseri yapmışsınız resmen. Hiç yakıştıramadım.. Çoğu beklediğim sahnede, tam da 'Atarlanır bak bu şimdi bayağı üzerine gittiler ana karakter sonuçta heyt höyt falan yapar döver adamları' dediğim anlarda sanki bana inatla yapıyormuş gibi sessiz olmaya devam etti. Kimseye karşı tamamen dürüst olmadı veya.
Sizi bilmem tabii, ama 'Aha şimdi şekil yapayım şunlara' gibi bir hareketi olmaması benim garipçe hoşuma gidiyor. Aklındakini paylaşmaya layık gördüğü insanlar var.
VE BU TÜR KARAKTERLERE BAYILIYORUM?!

0
Magellanic Clouds
Magellanic Clouds 3 hafta önce

Bu tarz dizileri sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir dizidir. Kafanız karışabilir, bölüm sonunda ne olduğunu anlamadığınız olabilir. Çünkü bende de oldu. Ama asla pes edip bırakmayın. Çünkü sizi çok sonunda çok şaşırtacağından emin olabilirsiniz.

0
kaancity
kaancity 3 hafta önce

Eee 3. sezon ne zaman?

0