"+lütfen gerçeği söyleyin doktor ne kadar zamanım kaldı? -on. +on mu? on ne? -dokuz..." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Lost
Final Yaptı
9.4 954 kişi Puan Ver

Lost dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!
Hikayenin devamını oku
Lost Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 246 yorum

Sonic Screwdriver
Sonic Screwdriver 4 gün önce

İlk bölümünü izlerken sıkıntıdan patladım. Önermiyorum izlemeyin. Büyük ihtimal fanboylar 20-30 tane disslike atacak fakat umursamanıza gerek yok.

4
JosephJacop
JosephJacop 4 gün önce

Hugo reisssss

0
CANNIBALL
CANNIBALL 2 hafta önce

Benim için en efsane dizi.

1
mertomen
mertomen 3 hafta önce

ilk sezonlarda hayatta kalma üzerine kuruluydu her şey sır ve gizem dolu ama 5. ve 6. sezon sayesinde büyük resmi görebiliyoruz ve sırlar birer birer çözülüyor.Olay tahminlerin çok ötesinde

0
senacavdar
senacavdar 1 ay önce

özledim be

0
Asouna
Asouna 1 ay önce

bu dizi bende yabancı dizi izleme akımını başlattı resmen ya çok önceden tvde veriliyodu bölümleri ne zaman başlasa annemlerle izlerdik annem ve ben müptelasıydık bu dizinin. lost ne zaman başlıyo filan derdi özlemişim o günleri keşke beynime reset atıp tekrar baştan başlasam. izleyin çok seviceksiniz.

0
IMutBurgerI
IMutBurgerI 1 ay önce

Gerçekten bu kadar sıkıcı bir dizi olamaz.

7
monas
monas 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

çok güzel dizi.son bölümde ağlamayan yoktur herhalde.

0
Nurgül2004
Nurgül2004 2 ay önce

diziyi son sezonuna kadar izleyin bağlantıyı göeceksiniz bir dizi nasıl bu kadar efsane olabilir diceksiniz (ayrıca 4-5 ve 6. sezon kötü değil)

1
michael gibkofield
michael gibkofield 3 ay önce

Diziden nefret etmek istemiyorsanız sadece ilk 3 sezonu izleyip bırakın.
İlk 3 Sezon Lost
Son 3 Sezon Akasya Durağı

24