"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
House of Cards
Devam Ediyor
9.3 290 kişi Puan Ver

House of Cards dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

House of Cards

  • Ortalama 55 dakika
  • Dram
90’lı yıllarda, politikacı yazar Michael Dobbs tarafından yazılan aynı adlı kitaptan esinlenen ve BBC’ye mini dizi olarak uyarlanan “House of Cards”, şimdi Amerikalı yapımcılar tarafından bir kez daha, üstelik muhteşem bir kadro eşliğinde televizyona aktarıldı. Son yıllarda “The Curious Case of Benjamin Button” ve “Social Network” filmleriyle ses getiren David Fincher tarafından yapımcılığı ve yönetmenliği üstlenen dizinin başrollerinde, Fincher’ın filmlerinde de rol alan iki ünlü yıldız yer alıyor. “Seven” filminde birlikte çalıştığı Kevin Spacey ve “The Girl with the Dragon Tattoo” filminde rol alan Robin Wright.

“House of Cards” Washington’da hırslı bir politikacının zirveye tırmanışını anlatıyor. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip. Kimi hangi dosyayla tehdit edeceğini biliyor. Bu gözü kara politikacının Robin Wright tarafından canlandırılan eşi Claire’in de ondan aşağı kalır yanı yok. Francis Underwood’un başkanlık koltuğuna ilerlemek için adeta iskambil kağıtlarından bir ev gibi itinayla inşa ettiği stratejisini ilgiyle takip edeceksiniz.
Hikayenin devamını oku
House of Cards Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 58 yorum

coolworm
coolworm 5 gün önce

kevin baba'yi izledikçe islaniyorum

0
Blackened
Blackened 2 ay önce

Politikaya atılmayı teşvik edebilir veya Kevin Spacey sizi oyuncu olmaya azdırtabilir çünkü adam Dünyaya düşen bir tanrı parçacığı gibi, sulandırıyor.

1
emrecetiner
emrecetiner 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

İlk önce sözlerime Ajan Edward Meechum'un yakınlarına ve ailesine baş sağlığı dilerek başlamak isterim. Lafı fazla uzatmayacağım, birçok dizi izlemişimdir bu yaşıma kadar ama ben hayatımda gerçekten bu kadar sağlam bir dizi izlemedim.
Politikanın pis yüzünü cesurca anlatan, bu sağlam diyalogları beynimize işleten, bana gecenin körü Trump ve Clinton münazarasını canlı izlettiren, 4. sezonun sonlarında günümüz Türk Siyaseti'ne selam çakan herkese teşekkürü ve benden de bir selamı borç bilirim.
Frank & Doug adamımsınız, Claire sen sus sana kinim büyük. Ve sen Meechum rip...

0
Eddard Stark's bastard

1. sezon 9. bölüm nerde aq

0
kuzeyli
kuzeyli 3 ay önce

Diziyi izledikten sonra CNN'de başkanlık seçimlerini izlerken aha da aynısı dediğim dizi. Gerçeklikle paralel, çok başarılı bir kurgu.

0
fucking gallagher
fucking gallagher 3 ay önce

"We don't submit the terror, we make the terror."
Ne kadar doğru bir söz, özellikle ülkemizin yaşadığı son olaylarla ne kadar alakalı.

0
fucking gallagher
fucking gallagher 3 ay önce

Francis Underwood
" There is no solace above or below, only us; small, solitary, striving, battling one another."

0
şekerligazoz
şekerligazoz 3 ay önce

Kesinlikle en sevdiğim 3. dizi . İzleyin !!

0
galapagoslu
galapagoslu 5 ay önce

ayrıca madam secretery de hoş olur

0
galapagoslu
galapagoslu 5 ay önce

dizilab west wing i de eklese ne güzel olur

0