"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Homeland
Devam Ediyor
9.1 126 kişi Puan Ver

Homeland dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Homeland

Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna ve Amerika topraklarında gerçekleştirilecek bir El-Kaide komplosuyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır...
CIA ajanı Carrie Mathison'ın Irak'taki ABD tehditleri üzerine alışılmışın dışındaki araştırması diplomatik bir soruna yol açar. Bunun üzerine Ajan Mathison, sahadan alınarak masa başı bir göreve atanır. Ancak soruşturması kesilmeden önce, Iraklı bir kaynağından Amerikalı bir esirin taraf değiştirdiğini öğrenir.

8 yıldır kayıp olan ve öldüğü düşünülen Çavuş Nicholas Brody, Afganistan'da yapılan özel bir operasyonda bir hücrede kilitli olarak bulunur ve kurtarılır. Çavuş Brody'nin dönüşünü, aldığı istihbarat ile ilişkilendiren Ajan Mathison, bu durumdan endişelenmeye başlar.

CIA, Brody'nin bir kahraman olduğunu düşünürken Ajan Mathison duruma şüpheyle yaklaşmaktadır. Ancak Brody'nin taraf değiştirmiş bir terörist olarak ABD için tehdit olduğunu ispat etmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Bu sırada Brody, evinde bir kahraman olarak karşılarnır; ancak esir olduğu yıllar boyunca yaşadıklarının onu ne kadar olumsuz etkilediği de açıkça görülmektedir. Fiziksel olarak yaralanmış, psikolojik olarak yıpranmıştır. Artık eşi ve çocukları için adeta bir yabancıdır.
Hikayenin devamını oku
Homeland Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 25 yorum

goddesofzombie
goddesofzombie 4 ay önce

Dizinin fotoğrafındaki kadın niye bihter ziyagile benziyor amk

0
sebeytek
sebeytek 5 ay önce

İzlediğim tüm dizilerde nefret ettiğim karakterler listesi yapsam bu dizinin başrolü ilk 5'e girer!
Fakat Homeland'ı ağlak Carrie'ye rağman seviyoruz! =)

1
ayarless
ayarless 6 ay önce

oyunculuklar harikulade, çok güzel bir dizi. bu arada aşağıda biri sorumuş, 4. sezonda taliban lideri haqqani rolünü oynayan kişi türkmüş

0
onuryazi
onuryazi 11 ay önce

Yeni bölümleri neden eklemiyorsunuz? işleri iyice boşladınız genler :/

0
ashes
ashes 12 ay önce

Dizinin 5. sezon 10. bölümü yayınlandı.sitenizde hala 8. bölüme kadar yer almakta,sadece bu dizi için mi böyle yoksa diğer diziler içinde bu durum geçerli mi?Sanırım alternatif siteler kullanmakta fayda var.

0
James Gordon
James Gordon 12 ay önce

Ben bu diziyi neden izledim niye izledim bi açıklayın amk

0
Gültenmeric
Gültenmeric 1 yıl önce

bu dizide türk oyuncu oynayacak dıye bir şey duydum doğru mu ?

0
civil
civil 1 yıl önce

Başrolden nefret ettiğim halde izlediğim tek dizi. (not: claire danesle bir sorunumuz yoktur stardusttan beri severim kendisini)

0
petronas80
petronas80 1 yıl önce

Sırf Claire Danes'in harika oyunculuğu için bile izlenmeli.

0
bengii
bengii 1 yıl önce

arkadaşlar ilk öncelikle diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum, bu yazıyıda 2.sezon final bölümünden sonra karar verdim çünkü bekledim illa ki amerikan propagandası yapılmıştır diye çünkü birçok insan propagandası yapılan dizi ve filmleri izlemez.Ama bu dizi tüm gerçekçiliği ile yansıtılmıs yeri geldi namaz kılarken secdede kursuna dizilen müslümlar gösterildi yeri geldi Amerikaya yapılan bombalı saldırlar .. kısacası bu dizi terörizmi tüm çıplaklığı ile sebepleri anlatıldı . mutlaka izlemenizi tavsiye ederim bir zaman kaybına asla uğramazsınız

1