"+yaşlanıp yalnız başına öleceksin. -uyardığın için teşekkürler." -the big bang theory
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Gotham
Devam Ediyor
9.4 947 kişi Puan Ver

Gotham dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Gotham

Fox, Batman şöhretinden tanıdığımız Polis Komiseri James Gordon’ın ve Gotham’ı yuvaları yapan kötü adamların hikayesini inceleyen senaryosunu Bruno Heller’ın yazdığıTV dizisi Gotham için dizi sözleşmesi yaptı.

Dizi Gordon’ın Gotham City Polis Teşkilatı’nda çalıştığı dönemi anlatacak; Batman’le tanışmadan önceki dönemle başlayacak. Hatta, Kukuletalı Koruyucunun serinin bir parçası olmayacağı belirtiliyor.

Ne olursa olsun, canlı çekim bir Batman uyarlamasının televizyon ekranında bu kadar uzun süreden sonra yer alacak olması heyecan verici. Bill Finger ve Bob Kane tarafından yaratılan Gordon, Batman’in yanında ilk kez 1939 yılında yayınlanan 27 sayılı çizgi romanda ortaya çıktı. Adam West’in rol aldığı ve Gordon rolünü Neil Hamilton’ın canlandırdığı 1960 yapımı diziye kadar televizyonda hiç görünmedi. Gordon o dizide çok önemli bir rolde değildi ama bu yeni uyarlamada Gotham şehrinin kötü adamlarını yakalamada ön planda olacak.
Hikayenin devamını oku
Gotham Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 216 yorum

Automatik
Automatik 14 saat önce

EFSANEEE INSANEEE

0
fucking gallagher
fucking gallagher 23 saat önce

Devam eden en iyi DC dizisidir.

0
Eternalxd
Eternalxd 4 gün önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Diziye ara verildi, 3x12 bölümü 16 Ocak 2017'de yayınlanacak, aynı ay içerisinde geçmiş bölümlerde ölen Jerome da dönecek.

0
mr_dadashoff
mr_dadashoff 4 gün önce

Gotham, Bruno Heller tarafından yaratılan Amerikan televizyon dizisidir. Karakterler DC Comics'ten uyarlanmıştır. Dizi New York City, Chicago ve Detroit çekilmiştir fakat diziye Gotham şehri diye aktarılmıştır.

0
awakekawai
awakekawai 2 hafta önce

efsane dizi ya

0
tolgatemel
tolgatemel 2 hafta önce

aradığınız tüm aksiyon, macera, dram, entrika, şantaj, gizem, polisiye, ihanet hepsi bu dizide mevcut insan şaşırıyor bi dizide hepsi olurmu oyuncu seçimleri, görsel kalite, kurgu, senaryo çok iyi ve yönetmen ekibiyle iyi işler yapmışlar.
çeviride çok iyi dizilab.com teşekkürler

0
busra_vd
busra_vd 3 hafta önce

Ya ben Shameless izliyorum. Oradaki başrollerden Cameron Monaghan'ın bu dizideki MUHTEŞEM demekten çekinmeyeceğim oyunculuk kesitlerinden bir video izleyip diziye geldim. Başlasam mı kararsızım. Dizi arıyordum gerçi

0
salvatore1907
salvatore1907 1 ay önce

tam bir başyapıt Çizgisini asla bozmayan devamlı heyecana heyecan katan süper kurgulanmış bir dizi Gotham ..

0
yb2606
yb2606 1 ay önce

İlk sezonu izleyin ve ağzınızın tadı bozulmadan bırakın.

13
dizimanyağı
dizimanyağı 2 ay önce

dizinin ilerleyişi güzelde bence artık bir an önce Bruce büyüsün de Batman olsun abicim ya Adalet birliğinde ki karekterlerin çoğunun dizileri var (Arrow, Flash, Supergirl-Superman, Legends of tomorrov vs.) bunlar adalet birliğinde beraber çalışıyorlardı mesela örnek verdğim diziler birbirine konuk olarak gelip gittiler eğer bu diziler bitipte adalet birliğini beraber yapablirler yani ama Batmansiz de olmaz..

3