"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Glee
Final Yaptı
9.4 392 kişi Puan Ver

Glee dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Glee

Amerikan genç dizilerinden biri olan ve müzikal sevenlerin severek izleyecekleri dizilerden biri olan Glee dizisi gençlerin birbirleri ile yaşadıkları diyalogları konu almaktadır. William McKinley High School Glee klübünde olan bu öğrencilerin ilişkileri, sosyal problemleri, aşkları üzerinde durulmaktadır. Söz konusu takımın 20 üyesi bulunmaktadır. Klübün yöneticisi İspanyol öğretmen Will Schuester’dir. Will rolünü Matthew Morrison oynamaktadır. Takımın kaptanı rolünü ise Sue Sylvester yapmaktadır. Söz konusu rolü Jane Lynch oynamaktadır.

Glee dizisi post modern bir şovdur. Pek çok ergenin bir araya geldiği ve pek çok müzik ürettiği söz konusu dizide üretilen müziklerin her biri birbirinden oldukça keyiflidir. Aynı zamanda son derece eğlencelidir. Aynı zamanda söz konusu müzik tarzını dinlemek isteyen pek çok kişi Gleek olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Çevreden kopmak isteyen ve bunu müzikle başaran gençler pek çok kişi tarafından beğenilmiş ve bu müzik tarzı da pek çok kişinin hoşlandığı bir müzik tarzı haline gelmiştir. Glee dizisi müzikal tarzında olan diziler çok az olduğu için özel bir yerdedir.
Hikayenin devamını oku
Glee Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 77 yorum

belinknowles
belinknowles 3 hafta önce

Özledim

0
Kemancalandomuzcuk
Kemancalandomuzcuk 1 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bir günde nefes bile almadan üçüncü sezonu bitirmiş bir şahıs olarak söylüyorum,ilk üç sezonu izleyebildiğiniz kadar yavaş izleyin çünkü herkes mezun olduktan sonra bence her şey değişiyor ve tadı biraz da olsa kaçıyor.Böyle dediğime bakmayın.Dördüncü beşinci ve altıncı sezonlar yine de harikaydı,sadece ilk üç sezon kusursuzdu.Kesinlikle başlanılması gereken bir dizi.Eğer transfobik veya homofobik iseniz,tüm fikriniz değişebilir.Öyle olan insanların yaşadıkları zorluklar,zorbalar tarafından saldırıya uğrayan 'eziklerin' duyguları falan derken zaten onların yerine kendinizi koymaya başlıyorsunuz istemsizce.Herkesin hayatını değiştirebilecek nitelikte bir dizi.Ben keşke bitmeseydi demiyorum açıkçası.Biraz daha uzasaydı tüm tadı kaçardı.Hatta belki beşte bile bırakabilirlerdi.
Her şeyin özeti:
Bu diziyi izlemeden,ben dizi izlerim diyemezsiniz.

0
can_lbbh
can_lbbh 1 ay önce

izlediğinize kesinlikle pişman olmayacağınız bir dizi.

0
pirsinkli tarihçi
pirsinkli tarihçi 3 ay önce

Hayatınızın dönüm noktası olabilir belki ergenlikte izlerseniz. Bazı klasikleri zamanında geçiştirmiştim şimdi yeni yeni zevk alıyorum ama onların ağzından dinlemek daha güzel her zaman. Bazı şarkıları tekrar sarıp dinlerdim ama hiçbir zaman 1.sezondan başlayamadım çok istedim. Cory öldükten sonra gerçekten içim acıdı her aklıma gelişinde ağlardım. İlk izleyesim gelmedi, dizi final yaptıktan sonra devam ettim. Sesini duyduğumda hüzünlenirim hala. Glee böyle bişey aile gibi ben öyle düşünüyorum, insan olmayı öğretiyor biraz da. Gayet hoş izlemediyseniz pişman olacağınız ya da iyi ki izlememişim ki yeterince bölüm var diyebileceğiniz bir dizidir kendisi. En güzel şarkıların en uygun seslerle birleşmesi. Eminim ki birlikte bağırarak birlikte şarkı söylemek istersiniz.

0
Giamia
Giamia 3 ay önce

Şarkıları çok güzel yorumluyorlar. Hatta orjinalinden bile güzel bazıları. Hepsinin sesi de hoş. Evet, karmaşık ilişki durumları var ama yine de güzel.

0
yücekhaleesi
yücekhaleesi 4 ay önce

gerçekten mükemmel bir dizi izlemeyen pişman olur.

0
books_nd_coffee
books_nd_coffee 4 ay önce

3. sezondan sonra izlediğime pişman olduğum dizidir. Ama ilk 3 sezon hayatımı değiştirdiğinden dolayı dizinin yapımcılarına falan da sövemiyorum. Neyse. İlk 3 sezonu izleyin, devamını izlerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız. Demedi demeyin. (Bu yorumun bir çok dislike alacağını da biliyorum. Ama bu gerçekleri değiştirmeyecek. 4. ve 5. sezonlar gerçekten çok kötüydü, ben de 6. sezonu izlemedim.)

6
arda1433
arda1433 5 ay önce

Hayata bakış açımı değiştiren her şeyi ile mükemmel dizi izlemeyen çok şey kaybediyor.

0
ohwowlovely
ohwowlovely 5 ay önce

Bugün Cory'nin ölümünün 3. yılı.Gerçekten onu özledim.Bu Glee'ye 2. başlayaşım.Ağlamak istiyorum bugün gerçekten :/

1
OKAYLYDIA
OKAYLYDIA 5 ay önce

Kısaca: LEGEND.
Bu sadece bir dizi değildi. Tüm glee üyeleri benim dostum gibiydi. Bittiğinde tüm dostlarım ölmüş gibi hissettim. Hiçbir dizi bunun yerini tutamaz. ASLA.

1