"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Fringe
Final Yaptı
9.5 1366 kişi Puan Ver

Fringe dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Fringe

Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott, ölümün kıyısına gelir.

Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...
Hikayenin devamını oku
Fringe Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 276 yorum

hellworld
hellworld 6 saat önce

Hayatıma giren en değerli kişiyle başladık bu diziye .. 5 sezona kadar birlikte izledik her gece. Bu dizinin hayatımda 2 önemi var .. 1.si böyle bir dizi bir daha gelmeyecek ... 2.si hayatımın merkezinde olan o kadın bir daha gelmeyecek .. Bu dizi aklımdan ve kalbimde ayrı yere kazındı ..

0
YoncaDursun
YoncaDursun 15 saat önce

Fringe'i bitirip de arada bir hasret gidermek için yorum okuyup ya da tekrar izleyenlere sorum şu; Fringe bittikten sonra oluşan boşluğu başka diziyle doldurabildiniz mi?

0
Kinaye Sultan
Kinaye Sultan 3 gün önce

Hayatımda en çok tereddütle başlayıp, hiçbir pişmanlık taşımayarak bitirdiğim tek dizi.
Şimdiyse yeniden başlıyorum çünkü alternatif bir gerçekliğe duyduğum ihtiyacın tavan olduğu bir dönemdeyim.

0
my precious
my precious 1 hafta önce

Dahi yönetmen J.J Abrams ın ölümsüz eseri. bilimkurgu dizilerinin tartışmasız kültlerinden. bilimin ve aklın sınırlarını zorlayan, o hazzı da dibine kadar yaşatan bir dizi.

0
flying bacon
flying bacon 2 hafta önce

mükemmel bir dizi bilim kurgunun zirvesi.

0
afganrasulov
afganrasulov 2 hafta önce

bu diziyi seven tahminim Supernatural'ıda sevecek.

0
mgoymen
mgoymen 3 hafta önce

2.sezonu neden 720 p indiremiyoruz?

0
msburak
msburak 3 hafta önce

3 sene geçmiştir üstünden onca dizi izlemişimdir bu dizinin üstüne tanımam çok güzel zamanlardı hayatımda fringe gibi bir dizi varken .

0
Bynhznmtrk19
Bynhznmtrk19 4 hafta önce

izlemeyen varsa hic düşünmeden başlasın. hiç bitmeseydi dedim, karakterlerin hepsi cok iyiydi ama walter ın yeri ayrı be

0
Dodurga
Dodurga 4 hafta önce

yorumlara baktım anlaşılan 5 sezonluk güzel bir dizi beni bekliyor

0