"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Eyewitness
Devam Ediyor
9.3 45 kişi Puan Ver

Eyewitness dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Eyewitness

The series, which is based upon the Norwegian series Øyevitne, was been given a straight-to-series order with 10 episodes.
Hikayenin devamını oku
Eyewitness Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 7 yorum

tlgaakts
tlgaakts 4 gün önce

Üçüncü bölümden itibaren baya sarmaya başladı. Bence ikinci sezonu hak ediyor.

0
MistyDay
MistyDay 1 ay önce

Bayıldım. Favorilerime bi dizi daha eklendi..

0
Dodurga
Dodurga 1 ay önce

ilk bölüm fena değil devam edelim bakalım ayrıca kasabayı gördüğümde şerif hood aklıma geldi nedense

0
gokaytekinn
gokaytekinn 1 ay önce

Evet arkadaşlar yerlerimizi alalım bu dizi tutmaz

13
beholdtheking
beholdtheking 2 ay önce

"ama giriş yapmadan izleyip konusunu beğendiysen ve ben önyargılı yaklaştıysam kusura bakma" bunu belirttim @riddck

0
zynpyclr
zynpyclr 2 ay önce

daha önce orjinalini de izlemiştim, umarım aynı heyecanı korur.

2
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Shades of Blue'nun yaratıcısı Adi Hasak tarafından oluşturulan 'Eyewitness' USA Network'un yaklaşan suç, gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Hasak ile birlikte Norveçli yazar ve yönetmen Jarl Emsell Larsen (Øyevitne)ve Scott Peters (The 4400) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Jarl Emsell Larsen'in yazdığı ve yönettiği"Øyevitne" isimli 2014 yapımıNorveç dizisinden uyarlanmıştır. Norveç ve İsveç kanallarından gösterilen orjinal seri altı bölümden oluşmaktadır. Norveçli aktris Anneke Von Der Lippe dizide gösterdiği performans ile Uluslararası Emmy Ödülü'ne layık görülmüştür.

Çekimleri tek kamera ile Parry Sound ve çevresinde yapılan dizinin üretimiUniversal Cable Productions şirketi tarafından yapılmaktadır. İlk iki bölümün yönetmenliğini Catherine Hardwicke (Hell on Wheels, Thirteen)yapmıştır.

Oyuncu kadrosundaki isimlerJulianne Nicholson (Masters of Sex,Boardwalk Empire, Law & Order: Criminal Intent,Conviction),Tyler Young (Empire), James Paxton (Term Life), Gil Bellows (Ascension, 11.22.63,The Agency),Warren Christie (Motive, Zoo,Chicago Fire),Amanda Brugel (Orphan Black),Mercedes Morris (Between),Rainbow Francks (Defiance),Matt Murray (Rookie Blue, Kevin from Work),Carlyn Burchell,Katie Douglas (Defiance) veTattiawna Jones (Strange Empire)olarak sıralanmaktadır.

İki gay arkadaş birgün ormandaki kulübede gizlice buluştuklarında korkunç bir cinayet sahnesine tanık olurlar ve canlarını zor kurtararak olay yerinden kaçarlar. Hem ilişkilerinin açığa çıkmasından hem de katil tarafından bulunmak korkusu ile bir süre sessiz kalırlar. Ancak şahit oldukları bu korkunç olayı sonsuza kadar saklayamayacaklarını idrak ederek olayın iç yüzünü araştırmaya başlarlar.

4
beholdtheking
beholdtheking 2 ay önce

@riddck kişisel sayfana girdim ve daha diziyi izlemediğini gördüm umarım her diziye efsane demiyosundur ama giriş yapmadan izleyip konusunu beğendiysen ve ben önyargılı yaklaştıysam kusura bakma

2