"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Dexter
Final Yaptı
9.5 1061 kişi Puan Ver

Dexter dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Dexter

DEXTER'LA TANIŞIN... KARANLIK DÜŞLERİNE ŞAHİT OLUN.

Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında insani duygulardan yoksun doğan Dexter, ahlaki değerleri olan bir seri katil: Sadece yasaların elinden kaçmayı başaran canileri öldürüyor.

Üç yaşında öksüz ve yetim kalan Dexter, bir polis tarafından evlat edinilmiş. Yeni babası, Dexter'ın karakterindeki karanlık tarafı çok geçmeden fark etmiş ve onun önü alınamayan şiddet arzusunu, insan öldürenleri öldürmeye kanalize etmesini sağlamış. Bunun sonucunda Dexter, hem seri cinayet işleyenleri hem de kanundan yakasını kurtaran diğer katilleri kendine hedef olarak seçmeye başlamış. Dexter Morgan içindeki müthiş öldürme arzusuna karşın, günlük hayatta insanlarda hayli sakin, iyi huylu ve kendi halinde bir adam izlenimi bırakıyor. Sempatik görünümü sayesinde, kimse onun böyle bir "karanlık tarafı" olabileceğinden şüphelenmiyor

Dexter, şaşırtıcı olay örgüsüne ve kahramanına rağmen, ilk bölümünden itibaren en sevilen diziler arasında yerini aldı. Bu başarıda, iki kez Altın Küre ve oyuncuların meslek kuruluşu SAG ödülüne aday olan, televizyon eleştirmenlerinin En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Michael C. Hall'un da büyük payı var. Dexter, sizi bir katilin zihninin kanlı derinliklerinde dolaşmaya çıkarırken, Six Feet Under'dan tanıdığımız Michael C. Hall onu sempatik ve karizmatik kılarak bütün etik anlayışınızı değiştirecek. Onunla bağ kurarsanız kendinizi suçlu hissetmeyin.
Hikayenin devamını oku

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 237 yorum

fucking gallagher
fucking gallagher 14 saat önce

Bunca izlediğim dizi arasında Dexter'ın yeri benim için ayrıdır. Önceden bitirdiğim veya şu an izlediklerimin hiçbiri Dexter kadar keyif vermiyor. Özlettin "Tonight is the night!"

0
serena07
serena07 2 gün önce

Dün bitirmiş bulunmaktayım beni breaking bad kadar etkilemedi hele son bölüm neydi öle fena değil izlenebilir bugün prison break e başladım şuan 1x2 yi izledim ıkı bolum ızlememe ragmen beni çok etkiledi yani dexter o kadar da efsane değil ama kesinlikle izlenilip hakkında fikir sahibi olunması gereken bir diziymiş.

1
FatihBakan
FatihBakan 7 gün önce

O kadar dizi izledim şu Debra'dan nefret ettiğim kadar ne Breaking Bad'deki Skyler'dan ne Spartacus'taki Ashur'dan ne Prison Break'taki Brad Bellick'ten nefret etmedim bu kadar itici uyuz bir rol görmedim yemin ediyorumki erkek sinek görse ona bile aşık olup yatağa giricek.

0
slice of life
slice of life 1 hafta önce

Aşağıda birisi ağır spoiler vermiş bırak sezonu dizi finalini izlemeden aşağıya inmeyin sakın !!! Harika ötesi bir dizi,mükemmel !

0
Nagini
Nagini 1 hafta önce

OLMASAYDI SONUMUZ BÖYLE...

0
Hyprox
Hyprox 2 hafta önce

DEBRA ÖLÜCEK

12
Magellanic Clouds
Magellanic Clouds 3 hafta önce

İzlerken içinize işliyor, dizideki duyguları hissedebilirsiniz karakterler şaşırdığında, mutlu olduğunda ya da üzüldüğünüzde aynısını hissetmemeniz mümkün değil. Bitirdiğinizde ayrılık acısı çekermiş gibi etkileri olabilir. I miss you Dexter.

0
zeynepg
zeynepg 2 ay önce

geçmişiniz, geleceğinizin önsözü müdür?" -dexter

1
Kawasumi
Kawasumi 2 ay önce

İlk izleyeceğim gizem - dram dizisi.Umarım iyi bir dizidir.

0
senan_snn
senan_snn 2 ay önce

Şeytan diyor izle baştan sonra bitir bir daha

0