"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Final Yaptı
9.3 316 kişi Puan Ver

Cosmos: A SpaceTime Odyssey dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Cosmos: A SpaceTime Odyssey

Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere orijinal serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak.
Şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.
Hikayenin devamını oku
Cosmos: A SpaceTime Odyssey Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 48 yorum

0nDu
0nDu 23 saat önce

Dizinin efektleri sunumu çok güzel, insanların en büyük sorunu olan sıkılmaktan kurtarmışlar. Dizide evrim teorisi biraz fazla geçiyor, yorumlarda sürekli din tartışmaları görebilirsiniz ama dizide sadece evrim var diyor o kadar başka dinle ilgili bir şey yok. Dizinin verdiği bilgiler çok üst düzey bilgiler değil sayısalcıysanız ve lisenin hakkını vererek okuduysanız dizide bilmediğiniz tek şey bilim adamlarının isimleri.

0
JosephJacop
JosephJacop 4 gün önce

Bi de bunu izlemeyen biriyle evren hakkında tartışmaya girmek gibi aptalca bi davranıştan kaçının....(Anlayamaz)

0
orcunfndk
orcunfndk 5 gün önce

Bilimsel bir belgesel adamların amacı ne dinden çıkarmak nede din sorgulatmak ne takmışsınız. Sadece bilimden bahsediliyor genel kültür ve teoriyi açıklayıp öğretiyorlar o kadar.

0
serenity
serenity 7 gün önce

Ateistlerin en anlayamadığım fikri; eğer bir şey insanüstü ve inanılmaz derecede iyiyse, (hâşâ) Allah yok demektir ve her şey tamamen tesadüf eseridir. Bu belgesel hiçbir şekilde Allah'ın (olmayan) yokluğunu ispatlayamaz. Ancak ve sadece Allah'ın varlığını ve azâmetini izah eder. Allah'ın bize ne kadar güzel bir kâinat sunduğunu ve bu güzelliklerin bir gün elimizden alınacağını ispat eden güzel bir belgesel. Ateistler gidebilir.

1
TakiP
TakiP 1 hafta önce

Marvel evreni bundan daha gerçek. Yanılıyor muyum. ahahahaha.

4
Sadık Gallagher
Sadık Gallagher 3 ay önce

aga kuranda bakın ne diyo;

-Kuran evrenin yaratılışını sorgulamamızı ister (Enbiya Suresi, 30)
-Kuran insanın yaratılışını sorgulamamızı ister (Kıyame Suresi , 37)
-Kuran atalarımızın dinini sorgulamamızı ister (Bakara Suresi, 170)
– Bir kitap Allah katından olması gerekiyorsa hangi şarta uyması gerekiyor? Kur’an bizzat Kuran’ın kendisini sorgulamamızı ister (Nisa Suresi, 82)
-Kuran peygamberi sorgulamamızı ister (Yunus Suresi ,38)

dinden çıkma gibi durum yok saçma sapan insanlara kulak asmayın izleyin ki kendinizi geliştirin saçma sapan şeyler peşinde koşmak yerine yeni yeni böyle şahane şeyleri öğrenmek sizi yanlışa sokmaz bilakis doğru yola sokar

8
kividinyo
kividinyo 4 ay önce

Allah yoksa şu dağları kim yarattı adlı sorunun cevabını veren belgesel

5
kaan kara
kaan kara 4 ay önce

ülkemizde çok sayıda bulunan ve çomar dediğimiz bilimden anlamayan dinci arkadaşlar lütfen buna pek alışık olmasalarda yine de düşünerek ve sorgulayarak izlemeye çalışın. eğer yapamazsanız da yorumara gelip saçma sapan ilkel insanlardan bile daha alt düzeyde olan zihniyetinizle yorumlar yapıp cehalet seviyenizi belli ederek kendinizi rezil etmeyin.

7
goddess.with.you
goddess.with.you 5 ay önce

Bu belgeselde Carl Sagan da var , belgeseli daha güzel yapıyor

0
gzm6677
gzm6677 6 ay önce

yazan kişilerde dinden çıkmayla alakalı şeyler falan yazan var ne alaka yani bence insan bu tür şeyleri izleyince Allah ın gücüne olan inancı artıyor. Tabi yine de düşünce farklılıkları olabilir ama bence bu dizi dinden çıkmak için bahane olamaz olmamalı

14