"Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav.." - Malkoçoğlu Firar
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Class
Devam Ediyor
8.6 53 kişi Puan Ver

Class dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Class

Class, Doctor Who'nun yan dizisi olarak yayınlanan Britanya bilim kurgu drama dizisi. Zaman ve uzayı aşan tehlikelere ve yaratıklara karşı savunmasız kalan günümüz Londra'sını korumaya çalışan Coal Hill Okulu'nu merkezine alacak dizi aynı zamanda Doctor Who ile de bağlantılı olacak.
Hikayenin devamını oku
Class Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 17 yorum

edayl72
edayl72 1 hafta önce

The Librarians 'a benzetsem Doctor Who ahalisi peşime düşer mi ?

2
GAS
GAS 1 hafta önce

doctor who izlemeli miyim ?

2
DarkBF
DarkBF 3 hafta önce

bence çok güzel ilerleyen (biraz fazla eşcinsellik olsa da) bir bilim kurgu dizisi
çoğu kişinin tam olarak beğenmemesinin sebebi bana kalırsa doctor who'nun
bir alt dizisiymiş gibi izlemeniz bence yapımcıların öyle bir ilk bölüm yapma amacı
1. olarak genç docter who izleyicilerini çekmek
2. olarak docter who evreninde geçtiğini belirtmek
3. olarak 3.yü bulamadım daha fazla amaç bulan olursa yoruma yazsın artık

7
riddck
riddck 3 hafta önce

abe çoğ eyi yaw

2
missyk
missyk 3 hafta önce

DW spinoff u diye başladım ama değişik olsa da ergen karakterlere ısınamadım.. Neyse ki Miss Quill var...(Yazık lan onu da sevin, kendi aralarında sarılmalar, kadını köle gibi kullanmalar falan... Yahu son bölümde hepsi sarıldı ama günü kurtaran Quill uzaktan seyirci gibi oldu... :( Hüzünlü lan)

1
pccasio
pccasio 3 hafta önce

Sevemedim, sırf Quill için izliyorum. Aşırı ergen bir dizi olmuş, hikayeler de saçma. Her bölümün akışı bir garip :/ 12 yine gelir umarım ara sıra, dizinin en sevdiğim bölümü orasıydı ki onu sadece dizi devam edebilsin diye eklemişler

2
MCagri
MCagri 3 hafta önce

Evet Doctor Who nun yan dizisi yaşasın!! İlk 4 bölümü izledim nasıl devam edecek bilmiyorum ama Doctor Who evrenine bayılırken bu diziye bir türlü ısınamadım. Sebebine gelecek olursam Doctor who da insan ilişkileri ile olayların bize yedirilmesi hep bir dengede gidiyordu. Bu dizide ise hikaye biraz daha geri kısımda kalarak insan ilişkilerine daha fazla yoğunlaşma görülüyor ve bu beni sıkıyor açıkçası... Hikayeyi biraz daha ön plana çekebilirler ve bu ergen ilişkilerini biraz daha 2. plana atabilirlerse izlenebilir bir dizi olabilir bence.. 10 üzerinden 4 veya en fazla 5 veririm..

2
avamesa
avamesa 4 hafta önce

özlem gidermeye geldim. umarım kalitelidir

1
m3rterdem
m3rterdem 1 ay önce

Kısaca; Doctor Who + Skins = Class

2
books_nd_coffee
books_nd_coffee 1 ay önce

Doctor Who'ymuş gibi izlemezseniz belki hoşunuza gidebilir-benim beklentilerimin biraz altındaydı. Yani, TARDIS ve arada bir Doctor'ın ortaya çıkışı olmasa(1. bölüm için konuşuyorum) herhangi bir uzaylı içerikli filmden/diziden farkı olmayacaktı. Diziyi benim için çekici kılan tek yanı DW'nun spin-off'u olması. Yine de biraz daha devam edeceğim izlemeye. Olumlu yönde gelişme göstermezse izlemeye devam etmem olur biter. Yine de DW sevip de diziyi izlemekte kararsız kaldıysanız ilk bölümü izleyip kendi kararınızı kendiniz verin derim ben.

2