"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Chance
Devam Ediyor
9.4 28 kişi Puan Ver

Chance dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Chance

Kem Nunn'un aynı adlı psikolojik gerilim romanından uyarlanacak Chance dizisinde başrolde yer alacak oyuncu nöropsikiyatrist Eldon Chance karakteri ile karşımıza gelecek. Dizinin yürütücülük görevinde Alexandra Cunningham (Desperate Housewives), yapımcılığında Michael London (The Astronaut Wives Club) ve yönetmenliğinde ise Lenny Abrahamson (Room) yer alacak.
Hikayenin devamını oku
Chance Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 8 yorum

sevvaluzulmez
sevvaluzulmez 3 hafta önce

Hugh Laurie ve House'a olan özlemden sonra bu çok iyi geldi

0
cemresahiin
cemresahiin 1 ay önce

rez

2
Dizmania
Dizmania 1 ay önce

Bir nöropsikiyatristin, dünyadaki kötülüğe kayıtsız kalamadığı bir noktada, yeni bir insan olma kararı alışını, hiç değilse bu karara yaklaşışını izledik ilk bölümde. Muhtemelen daha karanlık, iş bitirici ve irade sahibi biri olmaya doğru bir "değişim" söz konusu olacak... Bence yakın zamanda bir Fargo, Breaking Bad ya da The Night Of gibi, hem hikâye olarak sağlam hem de biçimsel olarak cesur diziler arasına katılacak.

Garip ve etkileyici bir atmosferi var bu arada. Tempo bilinçli olarak ağır tutulmuş, tuhaf bir gerilim duygusu yaratıyor bu da. Şiddet dozu da epey artacak gibi görünüyor.

Herkes beğenir mi? Belli ki kendi ölçülerini oluşturacak özel bir dizi yolda, yemişim herkesi...

1
ayhany
ayhany 2 ay önce

güzel bir dizi tavsiye ederim

0
AnterVorte Cootuen
AnterVorte Cootuen 2 ay önce

Hugh Laurie varsa bende varım

0
Aykut Bolu
Aykut Bolu 2 ay önce

Nadir yorum yaparım eğer Hugh Laurie seven hele ki house dizisini hala hatırlayan varsa kesin izlesin

1
emresmith
emresmith 2 ay önce

Yavaş işleyen ama seni dizinin içine katan bi işleyişi var.Büyük ihtimal the path gibi olucaktır çoğu kişi karakter için gelip çok saçma dizi diyip yorumlarda kötüleyecektir.Ama bana kalırsa diziye şans verilmeli ve biraz zaman tanınmalı ve hatta 3-4 bölüm sonra 50 dk ne çabuk geçti diyeceğimiz dizilerden olucak

1
batesefil
batesefil 2 ay önce

23 numara filmini beğenen bunu da beğenir gibi geldi bana, hikaye olarak alakaları yok ama işleyiş, ilerleyiş olarak benzerler. Herkesin beğeneceği bir yapım olmayacağı kesin.

1
Sadık Gallagher
Sadık Gallagher 2 ay önce

Hugh laurıe kendine has house m.d benzeri bir diziyle yine karşımıza çıkması muazzam bişey bu sefer hastanede geçmesede ama konumuz yine hastalıklar

1