"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Breaking Bad
Final Yaptı
9.3 3384 kişi Puan Ver

Breaking Bad dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Breaking Bad

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
Hikayenin devamını oku
Breaking Bad Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 653 yorum

Carter Baby!
Carter Baby! 3 gün önce

Özledikçe gelir bakarım şu sayfaya. Arada da Jesse'nin Yeah Bitch! demesini açarım. Kendine geliyor insan

0
mr_dadashoff
mr_dadashoff 4 gün önce

50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan Walter White evini geçindirebilmek için bir oto yıkamacıda ek iş yapmaktadır. Mütevazi bir yaşam süren White'ın ucuz bir evi, ucuz bir arabası sıradan bir hayatı vardır. Bir gün ileri derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Artık kalan ömrünün süresini tahmin etmektedir. Kalan ömrünü nasıl yaşayacağını düşünerek vakit kaybetmek yerine öldükten sonra karısının ve engelli oğlunun düzgün bir hayat yaşayabilmesi için bir çözüm yolu aramaya başlar. Tek kullanabileceği zekası ve kimya bilgisidir. Sokak aralarında uyuşturucu satan eski öğrencisi Jesse Pinkman'dan yardım ister. Walter White, kısa süre içinde inanılmaz bir değişim gösterecek ve olaylar hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

0
JosephJacop
JosephJacop 4 gün önce

Skyler senden nefret ediyorum , Walter'a kurban ol...

0
TugayTT
TugayTT 5 gün önce

Aklıma geldi de lan bu zili çalan dayı neydi be adamı her gördüğümde daralıyordum aq

0
koraygokmen
koraygokmen 6 gün önce

Breaking Bad'den sonra izlediğim herşey sıkıcı geliyor

0
Kenan Deniz
Kenan Deniz 1 hafta önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

aklıma geldi yazayım dedim orospu skyler

1
sergenreis
sergenreis 1 hafta önce

bu dizinin üstüne dizi yok kardeşim mal mal bakma beğen geç

5
BugraZZer
BugraZZer 1 hafta önce

3. sezon hd seçeneği yok en kısa zamanda ekleyin lütfen

1
fuckmedaryl
fuckmedaryl 2 hafta önce

Aaah ah aklıma geldikçe buraya yorum yazıyorum be özletti kendini

1
mr.koray
mr.koray 2 hafta önce

https://youtu.be/dD6aMeVOuIs

1