"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Black Mirror
Devam Ediyor
9.5 486 kişi Puan Ver

Black Mirror dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Black Mirror

Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında 4 Aralık'ta yayınlanmaya başladı ve 3 haftada sona erdi, zira 3 adet birbirinden bağımsız kısa film gibi bölümü var.
Öyle ki her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip. Üstelik süreleri bile farklı. Üçlemenin ortak paydası ise hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığı ve sosyal yaşantımızı nasıl da alt üst ettiği.
Hikayenin devamını oku
Black Mirror Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Henüz bu sezona ait bölümler eklenmedi. Yakın zamanda arşivimize ekleyeceğiz.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 93 yorum

Erza
Erza 9 saat önce

Harika bir senaryo ve bakış açısı

0
huysuzyorumcu
huysuzyorumcu 18 saat önce

Bu diziden daha iyi bir yapımın TV tarihinde olmadığına katılıyorum gerçekten, Sense8 ile bu "tv dizisi" kavramını çok ayrı bir yerlere çıkarıyorlar - işin ilginci geleceğimizle ilgili iki temel alternatifi sunuyorlar; ya bilinçte spiritüel bir sıçrama, ya da teknoloji destekli transhumanizm. Ama genel olarak insanoğlunun gidişatı üç aşağı beş yukarı belli oldu gibi... Transhumanizm artık kısa/orta vadeli geleceğimizde duruyor - yani artık yarı insan yarı makine varlıklara dönüşüyor olmamız. Yapay zeka, "smart" ıvır zıvırlar, kablosuz bağlantılar, cloud'lar, sosyal medya vs.vs. Beyne yerleştirilen çipe geçmeye bir adım - hatta yarım adım - kaldı. Sonrasında hepimize geçmiş olsun!

0
coolworm
coolworm 3 gün önce

elinize bir tabanca alip kafaniza dayamaktan bir farki yok bu dizinin, o kadar guzel ki.

0
oblomov
oblomov 2 hafta önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aslında dizinin vurgusu geleceğe ya da teknolojinin komünitiye etkileri değil. Dizi, tam da günümüz hatta geçmişimizle alakalı. Bencilliklerimiz, açgözlülüğümüz, rekabetçiliğimiz, tahribata olan eğilimimiz üzerinden, teknolojinin de gelişmesiyle karanlık bir gelecek zaman tasavuru yapıyor. Olayların ele alınış biçimi, sinema tadında çekim açıları, seçilen oyuncuların performansıyla da fark yaratıyor.
Hasılı kelam izleyiniz efenim.

0
sahaptanrikulu
sahaptanrikulu 2 hafta önce

Buna dizi diyen yanılıyor. Bu bir başyapıt.

0
avamesa
avamesa 2 hafta önce

iki bölüm üst üste izledim. şu an neden yaşadığımı sorguluyorum. açıkçası gerçeklerle yüzleşmek çok da iyi hissettirmiyor. ama hakkını vermek lazım. efsane!

0
abakrac
abakrac 2 hafta önce

gerçekten nasıl bir zihnin eseri tebrik etmek gerekiyor. Çok fazla yabancı dizi izledim ama içlerinde en farklı olanı en özgün olanı. Anlatılmaz yaşanır sözü sanırım bu dizi için söylenmiş. Şiddetle öneriyorum

0
SosyopatTate
SosyopatTate 2 hafta önce

Bölümler arasında aynı gelecekte geçmeleri dışında bir bağlantı yok. İstediğiniz bölümden başlayabilirsiniz. Tek tavsiyem bir gün içinde birkaç bölüm izlemeyin. Zaten tek bir bölümü bile sizi dumurlardan dumurlara sürükleyecektir.

0
ayarless
ayarless 3 hafta önce

efso

0
riddck
riddck 3 hafta önce

White Christmas özel bölümünüde yüklerseniz güzel olur efsane bölümlerden biridir

0