"hepimize mutlu bir sona inanmamız öğretildi." -south park
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Agents of S.H.I.E.L.D.
Devam Ediyor
9.3 858 kişi Puan Ver

Agents of S.H.I.E.L.D. dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Agents of S.H.I.E.L.D.

The Avengers’taki rolünden sonra, Ajan Phil Coulson (Clark Gregg) dünya çapında hukuki yaptırım örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüyor. Henüz sınıflandırılmamış olayları çözmek için eğitimli ajanlardan oluşan küçük bir ekip kuruyor. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda uzman olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) ve zeki ama çok da sosyal olmayan bilim adamları Ajan Leo Fitz (Iain De Caestecker) ile Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) yer alıyor. Bunların yanı sıra, ekibe bilgisayar hacker’ı bir sivil olan Skye (Chloe Bennet) de katılıyor.

İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyası. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor.
Hikayenin devamını oku
Agents of S.H.I.E.L.D. Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 88 yorum

TakiP
TakiP 1 hafta önce

Diziye hızlı bir giriş yaparak tüm bölümleri izledim. Ve şunu söylemeliyim ki. Marvel dünyasının bazı gizemleri gözüküyor ve çok da güzel bir şekil de anlatılıyor. Marvel dizi lerinin hepsini izledim sayılır ajan carter hariç. Kesinlikle marvel film lerini izleyenler bu dizi yi izlesin demek istediğimi daha net anlarlar.

0
kralragnar
kralragnar 3 hafta önce

ilk 15 bölüm falan sabredin sonrası gerçekten mükemmel.Olay örgüsü falan sonradan şekilleniyor.Başlayın derim.

0
cmkr34
cmkr34 3 hafta önce

yeni bölümler neden eklenmiyor acaba

0
dizimanyağı
dizimanyağı 2 ay önce

bu diziye Luke Mitchell için başladım o öldü bıraktım sonra baktım diziye Ghost Rider geliyo bu arada harika bir karakter filmden biliyorum sadece Ghost Riderin olduğu kısımları izliyorum diğerleri çok saçma çünkü

20
riddck
riddck 2 ay önce

vkopuzoğlu. Daredevil'i saymadın herhalde sen dc nin dizilerinden tek sevdiğim flash diğerleri hep boş

1
missmarveljr
missmarveljr 3 ay önce

marvelin bir çok olayı ile bağlantılı diziyi izleyen çok şey öğrenir.

0
tunagurmeric
tunagurmeric 5 ay önce

izlediğim en iyi marvel dizisi.Kesinlikle bu diziyle DC'nin önüne geçildi.

5
Arelyss
Arelyss 6 ay önce

İzlemezseniz çok şey kaybedersiniz.Bi aralar çok sıkıcıydı cidden ama sürükleyici.

0
ovgu123
ovgu123 7 ay önce

İZLEYİN! İZLETTİRİN! HELE DE MARVEL FİLMLERİNİ İZLEMİŞTE BUNU İZLEMEMİŞSENİZ DURMAYIN DİREK BAŞLAYIN.

0
agarette
agarette 7 ay önce

Marvel izlemediği için şüpheye düşen arkadaşlar var. Ben bu diziye başlarken marvel izlemeyi bırakın ne olduğunu bile bilmiyordum, sadece iron man hakkında çat pat bilgim vardı. Bu diziyle başladım ve bırakamadım. 10 bölüm civarı sabrettikten sonra müthiş bir diziyle, olay örgüsüyle karşılaşıyorsunuz. Dizi zaten filmler arası süreci anlattığı için çok sıkıntı yaşamıyorsunuz, nasıl filmlerinde 'shield' diyip söz edip geçiyorsa dizide de filmdeki isimlerden söz edip geçiyor. İlk başlarda bir 'o ne ya?!!' oluyorsunuz bazı şeylere karşı ama sonra mantığı oturuyor. 1. sezon iyi, 2. sezon çok daha iyi, 3. sezon muhteşem ötesi 4'ü artık tahmin edemiyorum herkese tavsiye ederim sadece 10 bölüm sabırrr

1