"karanlığın bir kez içine girmesine izin verirsen, asla dışarı çıkmaz." -arrow
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Aftermath
Devam Ediyor
8.1 21 kişi Puan Ver

Aftermath dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Aftermath

Kanada-Amerika ortak yapımı 'Aftermath' bu yıl içerisinde gösterime girmesi planlanan Syfy ve Space kanalının bilim kurgu ve drama dizilerinden biridir.
Kanada suç draması dizisi "Missing"in yaratıcıları William Laurin ve Glenn Davis tarafından oluşturulmuştur. Halfire Entertainment ve Bell Media şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide ikili ile birlikte ayrıca Julie Hope yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Suzanne Berger ve Connie Dolphin ise yapımcı olarak hizmet vermektedir. İlk iki bölümün yönetmenliğini Jason Stone'un (This is the End, The Calling) yapacağı dizinin üretimine 2 Mayıs'ta başlanacaktır.
Dizinin şimdiye kadar belirlenen oyuncuları Julia Sarah Stone (The Killing, Falling Skies), Levi Meaden (The Killing, Olympus) ve Taylor Hickson (Deadpool) olarak açıklanmıştır. Ayrıca en iyi "Tyrant" ve "24" dizisi ile bilinen Leslie Hope dizide sezon boyunca konuk oyuncu olarak rol alacak ve dizinin iki bölümünü yönetecektir.
Post-apocalyptic senaryoya sahip dizi, medeniyetin sona ermesinden sonra hayatta kalmaya çalışan üç çocuklu bir çiftin üzerine odaklanmaktadır. Yaşanan büyük fırtınalar, meteor yağmurları, depremler ve sonrasında veba hastalığının baş göstermesi ile tetiklenen bir kıyamet sonrası medeniyet yok olmuştur. Doğaüstü yaratıkların da yer aldığı yeni dünyada Karen ve Joshua Copeland çifti çocukları Dana (Julie Sarah Stone), Brianna (Taylor Hickson) ve Matt (Levi Meaden) ile birlikte hayatta kalma mücadelesi vermektedir.
Hikayenin devamını oku
Aftermath Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 13 yorum

Flashher
Flashher 4 hafta önce

güzel farklı tarzda bir dizi dizi arayışında olanlar bir baksın.

0
FreshRebel
FreshRebel 1 ay önce

Tutarsızlıkları olsada izlenilebilecek bir dizi

0
Helix
Helix 1 ay önce

Gerçekten çok iyi olmuş dizi ben beğendim

0
eva82
eva82 1 ay önce

BEGENMEDİM

0
Sonic Screwdriver
Sonic Screwdriver 2 ay önce

Başlayayımmı? Değer dermisiniz yoksa zaman kaybımı?

0
sino_3
sino_3 2 ay önce

İzlenebilecek seviyede dizilerden biri. Fena sayılmaz. Beklentileri çok yüksek tutmazsanız tatmin edecektir.

0
eulusoy
eulusoy 2 ay önce

Dizi gerçekten de iyi düşünmeden başlayın,ön yargılarınızı bir kenara bırakın.

0
Yüce Klaus Mikealson

Diziyi izlemeden "çok kötü, izlenmez, sıkıcı" diyenler yok mu delleniyorum arkadaş. Yakında çok like alsın diye biyerlerinin fotoğraflarını atacaklar. Diziyi izleyin sıkıcı buluyorsanız bırakın boşa zaman kaybı.

0
fthislm
fthislm 2 ay önce

Burdaki insanların flash ve arrow gibi diziye 9,5 verip buna 6 vermesi beni şaşırttı... Bu arada arrow da noldu ben yıllardır bakmıyorum, arrowun yaşlı anasıda kahraman oldumu ? O da aslında batmanmiş galiba ..

3
MeTaL
MeTaL 2 ay önce

Supersonic bir dizi olmasa da guzel

0