"herkes yalnızdır. yalnız doğarsın. yalnız ölürsün." -six feet under
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
2 Broke Girls
Devam Ediyor
9.3 1297 kişi Puan Ver

2 Broke Girls dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

2 Broke Girls

Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor.

Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing'i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü... Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye.

Kaynak: cnbce.tv
Hikayenin devamını oku
2 Broke Girls Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 173 yorum

MaxBlack4
MaxBlack4 2 gün önce

harika bir dizi izlemeyi tavsiye ederim kat dennigs hayranıyım onu çok seviyorum ♥

0
Arenist
Arenist 2 hafta önce

bu ikilinin hayatı çok komik. mutlaka izlemelisiniz

0
Cünupias
Cünupias 2 hafta önce

1.Sezon da bir bölüm eksik 24 bölümden oluşuyor normalde

0
winchesterbutsalvatore
winchesterbutsalvatore 3 hafta önce

Diziye en baştan başladım.4. sezondan sonra bozdular eskisi gibi zevk vermiyor artık.

0
mburakata
mburakata 3 hafta önce

Altyazıların düzeltilme şansı yok mu sadece dizipubtan izleyebiliyorum

0
Cünupias
Cünupias 1 ay önce

SONUNA KADAR OKUYUN KAT DENNİNGS'E OLAN AŞKIM
First of All I f.ck our exam system for university ı dont study for you and ı watch you every time.(Her şeyden önce böyle üniversite sınav sistemini ...iyim,senin için ders çalışmıyorum,sürekli seni izliyorum)


Love Ferman* to Kat(Kat'e Aşk Fermanı)*:Ferman is Message in Turkish Language

Kat ,there are reasons for love me(Kat,Bunlar beni sevmen için nedenler)

->I love you Kat when ı saw you first ı understood you are thief because you stolen my heart forever(Seni seviyorum kat seni ilk gördüğümde hırsız olduğunu anlamıştın çünkü sonsuza kadar kalbimi çaldın)

->Kat,I am fuckir(in turkish poor) but my love is like ocean and it is immortal love.(Kat,Ben fakirim ama benim aşkım okyanus gibi ve o ölümsüz bir aşk)

->Turkish boys are love their women and do everything for their love like me.(Türk erkekleri kadınlarını sever ve aşkları için her şeyi yapar, tıpkı benim gibi)

->Turkish man are polite and very handsome like me .(Türk erkekleri kibar ve çok yakışıklıdır tıpkı benim gibi)

->Turkish man are muslim and They have a iman and have tolerance about other religions like me.(Türk erkekleri müslümandır,imanlıdır ve diğer dinlere karşı hoşgörülüdürler, tıpkı benim gibi)

->Real Turkish man are nationalist but not racist like me.(Gerçek Türk erkekleri milliyetçidir ama ırkçı değildirler tıpkı benim gibi)

I wrote this paragraph because Turkish girls dont know our value,They go out with punk boys(Bu paragrafı yazdım çünkü Türk kızları bizim değerimizi bilmiyorlar,gidip serserilerle çıkıyorlar)

I thought you are thoughtfull person and good person,you can fix this problem I BELİEVE YOU KAT I LOVE YOU AND I AM WİTH YOU İN MY DREAMS I WİLL ALWAYS LOVE YOU KAT!....(Ben düşündüm ki sen düşünceli bir insansın ve iyi bir insansın,bu sorunu sen çözebilirsin,SANA İNANIYORUM KAT SENİ SEVİYORUM VE RÜYALARIMDA HER ZAMAN SENİNLE OLACAĞIM)

Inshallah(With God Permission) we will meet somewhere and you dont have any boyfriend and ı marry with you...AMEN(İnşallah biz bir yerlerde buluşuruz da senin erkek arkadaşın olmaz ve seninle evlenirim.AMİN)

9
Cünupias
Cünupias 1 ay önce

Sadece Max in memeleri ve Caroline in gülüşü bu diziye başlattırdı ve dizi cidden de güzel

1
fanofthewalkingdead
fanofthewalkingdead 1 ay önce

çok güzel abi yaa

0
Freakkk
Freakkk 1 ay önce

Gerçekten muhteşem bir dizi.İzlenilmesi gerekenlerden.

2
TubaKolay
TubaKolay 2 ay önce

Yahu bu ne ara 6 sezon oldu ya. Dizinin ilk bölümünü sanki dün izleyip bu tutar demiş gibiyim.

0